Як стиснути відео avi без втрати якості.

Утиліта для захоплення відео Fraps примітна тим, що на виході виходить запис з відмінною якістю. Однак важить таке відео стільки, що позаздрять навіть фільми, записані на диски Blu-ray. Вийти з ситуації допоможе безкоштовна програма VirtualDubMod.
Вам знадобиться
  • - VirtualDubMod;
  • - кодек Xvid;
  • - Winrar.
Інструкція
1
Скачайте програму (посилання на скачування знаходиться в кінці статті) і встановіть її. Якщо у вас встановлений універсальний набір кодеків K-Lite, то вам не потрібно додатково встановлювати кодек Xvid (бо він вже включений в цей набір), який теж знадобиться у вирішенні цього завдання. В іншому випадку перейдіть за іншим посиланням в кінці статті, скачайте архів, розпакуйте його за допомогою програми Winrar і перемістить ці файли в директорію C: \ WINDOWS \ system32. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
2
Відкрийте VirtualDubMod. Натисніть на пункт меню Video> Compression і в списку кодеків виберіть Xvid MPEG-4 Codec. Клікніть кнопку Configure. У новому вікні клацніть по Target quantizer, щоб перейти в режим Target bitrate. Перемістіть що знаходиться нижче повзунок якомога правіше. Знайдіть поле More, а потім клацніть кнопку з такою ж назвою - More, яка знаходиться в цьому полі. Відкриється нове вікно, в якому у випадаючому меню Motion search precision встановіть 6 - Ultra High, а в WHQ mode 4 - Wide Search. У цьому і двох наступних вікнах натисніть ОК, щоб підтвердити зміни.
3
Натисніть пункт меню File> Open Video File (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Відеозапис з'явиться в робочій області програми. Зверніть увагу на кнопки Mark in і Mark out, з їх допомогою можна вказати будь-який конкретний відрізок, якщо вам не потрібно форматувати все відео цілком. Користуватися ними потрібно таким чином: перемістіть маркер, який знаходиться на таймлайн (тимчасової лінії), в потрібне місце, а потім натискайте на Mark in (щоб вказати початок відрізка) або Mark out (щоб вказати кінець).
4
Щоб конвертувати запис, натисніть пункт меню File> Save as (або використовуйте гарячу клавішу F7), вкажіть шлях для підсумкового файлу, впишіть ім'я і клацніть «Зберегти». Переформатований файл з'явиться у зазначеній вами директорії.