Як можна відшукати по медалі та ордену людини.

Громадські організації з пошуку зниклих у війну солдат все більше набирають обертів. І часто при розкопках їм доводиться стикатися з труднощами впізнання того чи іншої людини. Однак навіть якщо у солдата не було при собі документів, але був присутній орден або медаль, то по них можна дізнатися, хто саме її власник.
Вам знадобиться
  • Медаль;
  • комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Перед тим як намагатися визначити кому саме належить дана нагорода, уважно її огляньте. По-перше, потрібно визначитися з тим, яка саме медаль перед вами. Потім знайдіть її ідентифікаційний номер. Саме по ньому ви і будете визначати власника ордена. Для початку спробуйте скористатися інтернетом. Для пошуку людини по його нагороді зайдіть на сайт: www.antikwar.com. Тут ви отримаєте всю інформацію про прізвище, ім'я та батькові ветерана. Також ви зможете з'ясувати звідки його призвали і в яку частину. Звичайно ж тут же ви зможете дізнатися за які саме заслуги він отримав цю медаль. Однак адресу його ви не зможете отримати. Так що якщо ви хочете повернути нагороду її законному власнику, то за допомогою цього сайту навряд чи це вийде.
2
Якщо за номером ви змогли визначити людину, то тепер його пошуками потрібно займатися через інші компетентні органи. Так, наприклад, можна спробувати розіслати запити по всіх основних відділенням РАГС країни. Хоч в одному з них повинна бути якась інформація або про сам ветеране, або про його нащадків.
3
Також можете відправити запит і в усі організації, які пов'язані з військовими - ветеранські організації, штаби і т.д. У них теж можуть бути зібрані відомості про солдатів, службовців під час Великої Вітчизняної війни.
4
Як варіант, пошукати власника можна і через Міністерство оборони РФ. Потрібно тільки зробити запит до відділу з обліку іменних нагород, вказавши номер ордена. На кожну медаль з номером в обязатльном порядку оформлялася реєстраційна картка із зазначенням імені власника. Однак будьте готові до того, що такий запит або буде довго оброблятися, або буде відхилений зовсім огляду на те, що до ветерана - власнику медалі, ви ніякого відношення не маєте.
Зверніть увагу
Будьте готові до того, що якщо ви принесете медаль у військкомат, там можуть зажадати віддати її їм для подальшого пошуку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що знайти людину по ордену чи медалі можна тільки якщо є унікальний ідентифікаційний номер нагороди. У всіх інших випадках це заняття безперспективне.