Як фотографувати товар.

Фотографуючи товар, постарайтеся передати його споживчі якості і приховати недоліки. Якщо хочете виділити якийсь нюанс - направте на нього світло, затемнивши інше зображення.
Інструкція
1
Якщо зображення товару потрібно вам для створення рекламного ролика або модуля в друкованому виданні, встановіть його так, щоб назва було видно повністю. Не варто розміщувати поруч велика кількість упаковок або коробок, це відволікає увагу. Покладіть або поставте одне найменування запечатаним, а поруч розкладіть те, що заховано всередині.
2
Фон для фотографії зробіть однотонним. Краще, якщо він не буде білим. Використовуйте теплі відтінки рожевого, блакитного, зеленого. Особливо, якщо на рекламований товар є світлі ділянки. На тлі кипенно-білого вони будуть виглядати брудними, сірими або просто зіллються з підкладкою.
3
Дрібні деталі на загальному фото не видно. Якщо хочете акцентувати на чомусь увагу покупця, зніміть елемент крупним планом за допомогою макрозйомки. На макеті розмістіть зображення поруч з основним.
4
Використовуйте світлофільтри, щоб отримати фактурний знімок. Зробіть розмитим задній фон і виділіть логотип або назва товару.
5
Знімаючи предмети побуту, використовуйте в знімках моделей. Фотографії з людьми привернуть увагу покупця. Пам'ятайте про те, що зображення дітей можна розміщувати тільки на товарах, для них призначених. Це зазначено в положенні Закону про рекламу. Його порушення загрожує штрафними санкціями.
6
Фотографуючи тільки продукт, без вказівки бренду, красиво загорніть упаковку так, щоб назва повністю або частково виявилося приховано. Або розмістите товар боком. Також можна розкласти вироби в корзинах, декорувати квітами, задрапірувати тканиною.
7
Знімаючи будь-який товар, обов'язково використовуйте штатив. Навіть найдосвідченішому фотографу важко сфокусуватися на статичних предметах так, щоб зображення вийшло на сто відсотків чітким.
8
Фотографуйте під різними кутами зору. Іноді на знімку відмінно виходить зображення під таким ракурсом, який через об'єктив здавався зовсім невідповідним.