Як запустити апач.

Apache сервер HTTP являє собою вільний веб-сервер, він є кросплатформним і має підтримку таких ОС, як Linux, Mac OS, Windows, BSD.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://apache.rinet.ru/dist/httpd/binaries/win32/і скачайте дистрибутив, щоб встановити сервер Apache. Запустіть інсталяційний файл веб-сервера Apache, на екрані з'явиться вікно з ліцензійною угодою, прийміть його, поставивши прапорець у відповідному полі, перейдіть в наступне вікно.
2
Далі введіть інформацію про сервер: доменне ім'я сервера, адресу електронної пошти адміністратора, ім'я сервера. Якщо ви встановлюєте сервер на локальний комп'ютер, то як імена для сервера використовуйте localhost, у нижній частині вікна виберіть номер порту. З цього порту сервер буде здійснювати прийом запитів, встановіть значення 80 або 8080, щоб продовжити запуск сервера Apache, натисніть «Далі».
3
Оберіть спосіб установки сервера Apache: стандартний або вибірковий. Далі в наступному вікні виберіть папку, в яку ви будете встановлювати сервер. Далі з'явиться повідомлення про готовність до встановлення.
4
Натисніть кнопку Install, будуть скопійовані файли сервера, далі він буде запущений автоматично. Далі наберіть у вікні браузера http://localhost/або http://127.0.0.1/, відкриється сторінка сервера.
5
Використовуйте для управління, запуску і зупинки сервера утиліту ApacheMonitor, також можна використовувати консоль управління Windows. Виконайте команди «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби», у вікні виберіть пункт Apache2, викличте контекстне меню, щоб запустити сервіс, зупинити або перезапустити.
6
Далі виберіть у контекстному меню пункт «Властивості», зі списку «Тип запуску» виберіть пункт «Авто», в цьому випадку сервіс буде запущений автоматично при старті системи. Також додати сервер в автозапуск можна таким чином: відкрийте файл/etc/rc.conf з папки з встановленим сервером, додайте в останній рядок текст apache_enable="YES".