Як прошити кпк hp.

Прошивку (перепрошивку) КПК необхідно робити з різних причин, наприклад, щоб повернути пристрій до життя після неправильно встановленої програми або системного збою. Також прошивка робиться для русифікації пристроїв.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - КПК.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт HP, в розділ Software and Drivers (http://h20180.www2.hp.com/apps/Nav? H_pagetype = s-002 & h_lang = ru & h_cc = ru & h _...), скачайте звідти останню версію прошивки для вашої моделі КПК. Підключіть КПК до комп'ютера, підключіть його до живлення від мережі. Скачайте і встановіть програму Boot Loader, щоб здійснити перепрошивку КПК (https://www.boot-loader.com/rus). Розпакуйте архів з прошивкою в папку з програмою Boot Loader, вимкніть усі антивірусні програми і фаєрволли, відключіть інтернет. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del, відкриється диспетчер задач. Перейдіть у вкладку «Процеси», натисніть правою кнопкою миші на процесі ActiveSync (wcescomm.exe) і виберіть пункт "Завершити процес".
2
Запустіть свій КПК в режимі завантажувача, для цього одночасно натисніть кнопки Contacts + Itask + Reset, зачекайте кілька секунд, на екрані має з'явитися логотип HP, також угорі може з'явитися напис Serial. Вставте пристрій в Usb-кредл, підключений до комп'ютера, напис замість Serial зміниться на USB. Далі, щоб перепрошити КПК, запустіть з комп'ютера файл Bootloader.exe, далі з'явиться вікно, в цьому вікні відкрийте файл з розширенням .nbf, (з папки з прошивкою). Далі програма буде самостійно проводити перепрошивку КПК HP, почекайте 20-30 хвилин завершення операцій, після завершення закрийте всі вікна вручну. Від'єднайте КПК, кілька разів натисніть одночасно поєднання кнопок Contacts + Itask + Reset, поки не з'явиться завантаження ОС.
3
Прошийте КПК через картку пам'яті, для цього вставте карту в кардрідер, запустіть програму WinHex, відкрийте файл прошивки, натисніть «Далі», виконайте наступні команди: Edit - Select All; Edit - Copy Block - Hex values; Tools - Disk Editor - Physical Media - виберіть карту пам'яті. Далі перейдіть в початок, встановіть наступні настройки: Edit - Clipboard Data - Write - Ok - Internal; File - Save Sectors - Yes - Ok. Розпочнеться запис на карту, після цього підключіть харчування до КПК, встановіть картку, увійдіть до режиму завантажувача. КПК запросить підтвердження на прошивку, натисніть Action. Дочекайтеся завершення процесу і перезавантажте КПК.