Як зробити 3d flash.

У наш час тривимірні презентації в форматі 3D-flash стали однією з самих розвиваються технологій, вони є поєднанням тривимірної анімації, програмування інтерактивних додатків і архітектурної візуалізації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Flash MX.
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер програму для роботи з тривимірними зображеннями Flash MX, для цього перейдіть за посиланням http://demiart.ru/download/download_flash_mx.shtml і скачайте програму. Встановіть її, далі зайдіть в програму, створіть новий порожній MovieClip, за допомогою команди «Файл» - «Створити» вкажіть в полі instanse значення obj для створення Flash-об'єкта в 3D. Далі створіть новий кліп, що містить фігуру плоскої форми в бібліотеці об'єктів. Використовуйте якомога більше фреймів в кліпі, щоб створити більш високий 3D-об'єкт. Далі додайте шар в останній ключовий фрейм кліпу, введіть в нього необхідну напис. Початковий фрейм є дном, а останній - верхівкою. Враховуйте це при створенні об'єкта 3D.
2
Виберіть форму для свого об'єкта, він може бути трикутним, круглим, довгастим, також може мати порожнечі, щоб визначитися з потрібною формою, експериментуйте. Далі дозвольте доступ до символами з Action Script. Для цього зайдіть в бібліотеку, відредагуйте характеристики linkage об'єкта, в якості ідентифікатора можна використовувати будь-яке ім'я, наприклад, «Куб». Далі змініть код скрипта, він наведений нижче: var yscale = 100; var speed = 3; var dist = 1; var slicecount; function getsl (n) {; var slice = obj.createEmptyMovieClip ("slice" + n, n); slice.attachMovie ("cube", "sl", 0); slice.sl.gotoAndStop (n + 1); slice._y = -n * dist; slice._yscale = yscale; getsl (0); slices = obj.slice0.sl._totalframes; for (var i = 1; i
3
Виконайте додавання нового шару Actions, помістіть в нього код з попереднього кроку. Якщо все зроблено вірно, то на екрані з'явиться обертається фігура з написом нагорі.