Як розігнати Pentium 3. утиліта для розгону pentium3.

Розгін (оверклокинг) являє собою метод підвищення потужності процесорів. Це робиться шляхом збільшення частоти роботи процесора. Для цього є маса спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички адміністрування системи.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму для розгону процесора, для цього перейдіть за посиланням http://www.softportal.com/software-4579-clockgen.html, скачайте інсталяційний файл програми і встановіть її на комп'ютер. Далі запустіть програму, встановіть необхідне значення частоти процесора, натисніть кнопку Set.
2
Здійсніть розгін комп'ютера за допомогою Bios, для цього перезавантажте комп'ютер і при завантаженні відразу ж натисніть клавішу Del. Натисніть її кілька разів, щоб напевно вийшло. Якщо використовується інша клавіша, дізнатися її можна з інструкції до материнської плати. Щоб здійснити розгін процесора Pentium, необхідно підвищити частоту процесора, яка складається з твору частоти шини і множника. Для розгону необхідно підвищити або частоту шини (FSB), або частоту процесора.
3
розгону процесора шляхом збільшення частоти шини, даний шлях значно підвищує загальну потужність системи. Знайдіть у Біосе опцію, що відповідає за частоту роботи пам'яті. Для цього відкрийте керівництво до материнської плати і встановіть, в якому розділі дана опцію може перебувати. Найчастіше це розділи Advanced Chipset Features або Memclock index value. Останній параметр вимірюється в мегагерцах. Також він може бути в розділі POWER BIOS Features і називатися System Memory Frequency. Знайдіть даний параметр і встановіть для нього найменше значення. Для цього натисніть Enter і виберіть потрібне значення зі списку, або визначте значення за допомогою кнопок управління курсором. Установка мінімальної частоти пам'яті необхідно для подальшого збільшення частоти FSB, так як частота пам'яті теж буде зростати.
4
Знайдіть параметр AGP/PCI Clock, встановіть для нього таке значення - 66/33 МГц. Далі знайдіть параметр HyperTransport Frequency, зменшіть частоту для даного параметра до значення 400 або 600. Щоб приступити до розгону процесора Pentium, перейдіть в розділ Frequency/Voltage Control або POWER BIOS Features. Знайдіть пункт CPU Host Frequency або External Clock. Далі змінюйте параметр в бік збільшення. Починайте збільшення на 10 МГц, збережіть параметри, завантажте ОС і перевірте стабільність роботи, зайшовши в вимогливу за параметрами іграшку.
5
Переконайтеся, що програма працює нормально, а температура процесора не перевищує 60ти градусів. Поступово підвищуйте значення параметра, перевіряючи стабільність роботи комп'ютера. Якщо з'являється виліт програми, синій екран, помилка, поверніться і зменшите частоту до стабільною. Далі знову підвищіть частоту роботи пам'яті, робіть це поступово, змінюйте параметри по одному, відразу ж тестируйте зроблене зміна.