Як збільшити фотографію в фотошопі.

Навіть на саму найпростішу сучасну мильницю сьогодні можна зробити фотографію хорошої якості, яку без праці вийде роздрукувати великим форматом. Але іноді перед користувачем все ж постає необхідність збільшення фото, і в цьому йому на допомогу прийде незамінний друг і товариш Фотошоп.
Інструкція
1
Але для початку давайте розберемося, що ж саме ви маєте на увазі під терміном «збільшити фото», тому що багато користувачів часто плутають два абсолютно різних поняття - «збільшити фото» і «збільшити план фото». Припустимо, у вас є фотографія, подібна вищенаведеної, вона відмінного розширення, яке вас цілком влаштовує, але ви хочете, щоб об'єкт зйомки виглядав крупніше, не губився десь в глибинах зображення. Те, що вам потрібно, і буде називатися «збільшенням плану фотографії». З проблемою легко дозволить впоратися функція Crop. Кроп ви можете виявити на панелі інструментів Фотошопа.
2
Натисніть на кнопку на панелі, наведіть курсор миші на фото, натисніть ліву клавішу і тягніть рамку до потрібно вам розміру. Рамку можна зробити як вариабельной, так і фіксованого, повернути її в бажану сторону. Натискання клавіші Enter завершить виконання операції. Ви збільшили план фотографії.
3
Але найчастіше під словами «збільшити фото» користувач розуміє збільшення розширення даної фотографії, і це буде вже більш складним варіантом. З великого маленьке створити легко, а от для досягнення зворотного результату доведеться докласти деяких зусиль, і втрати якості фото уникнути при цьому навряд чи удастся.В даний час найбільш використовуваними алгоритмами для збільшення фото в Фотошопі є наступні два способа.1. Покрокове збільшення фотографії. Якщо фото збільшити відразу на 100% воно сильно втратить у якості, а при збільшенні всього на 10% погіршення навряд чи буде помітним оку. Тому краще 10 раз по 10, ніж один раз, але відразу 100.2. Можна збільшити фотографію до розміру, в два рази перевищує бажаний, підвищити його різкість, розмити непотрібні елементи, додати насиченості, контрасту і зменшити до шуканого розміру, виставивши при цьому алгоритм стиснення Bicubic Sharper
4
Як варіант можна використовувати іншу спеціалізовану програму для збільшення, наприклад Photo Zoom Pro. Програма ця використовує складний алгоритм, в результаті якого можна домогтися збільшення фото, але і її можливості не безмежні. Збільшення можливе лише до певних меж, і фото, зняте стільниковим телефоном зі слабкою камерою, роздрукувати якісно на аркуші формату А4 буде вже скрутно, навіть після збільшення в спеціальній програмі або Фотошопі. Тому нехай початкова фотографія буде, чим більше, тим краще. Адже з маленького велике, як ви вже знаєте, зробити можна завжди. А ось зворотний шлях буде набагато важче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5z6Itg9ZYIk