Як зробити зимовий рибальський ящик.

Добре екіпірованого рибалки неважко відрізнити по особливому риболовного скриньки-сидінню. Варіантів виготовлення ящика-сидіння величезна кількість, найголовніше він повинен бути міцний, легкий і зручний.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті або в спеціалізованій літературі докладну інструкцію з конструювання зимового рибальського ящика. Придбайте всі необхідні матеріали: дюралюміній, нержавіючу сталь, сталевий дріт, карабін від сумки, плоский капронову фал, алюмінієві заклепки, рояльну петлю, підкладну сталеву шайбу, фанеру, поролон, сталеві скоби, заклепки і куточки. Кількість матеріалів та їх характеристики будуть залежати від креслень, за якими ви будете виготовляти зимовий рибальський ящик.
2
Виготовте корпус ящика з дюралюмінієвого листа товщиною 1 мм. Виконайте днище та бокові стінки однією деталлю: розмітку проведіть за кресленням, викрийте деталь за допомогою спеціальних ножиць по металу. Підкладіть на губки заготовок куточки і за допомогою лещат зігніть їх. Виготовте зі сталевого дроту сережку, з дюралюмінієвого листа зробіть хомут, з цієї сережки і хомута змайструєте вушко. Прикріпіть дюралюмінієві полозки заклепками до дна ящика, до бічних стінок прикріпіть вушка для ременя.
3
приклепати всередині ящика до стінок і днища перегородку, зроблену з дюралюмінієвого листа, кромки і ребра деталей затупити. Виготовте кришку ящика з фанерного листа. Прикріпіть до основі бобишку і наклейте пенополіетіленовие прокладку, яку накрийте чохлом з шкір зама. Натягніть краю чохла на торці основи і прикріпіть їх за допомогою дротяних скоб. Прикрутите шурупами рояльну петлю до протилежної сторони від бобишки і до стінки ящика. Навпаки рояльної петлі прикріпіть засувку. Засувку необхідно кріпити шарнірно, тобто вільно для обертання.
4
Виготовте ремінь з плоского капронового фала, заведіть один його кінець у вушко і скріпіть зі стрічкою ременя, на інший кінець встановіть карабін. Пофарбуйте зимовий рибальський ящик, краще всього, якщо це будуть не яскраві кольори.