Як дізнатися породу хом'яка. у хом'яка виріс хвіст.

Придбання хом'ячка - справа чудове. Ви купили в зоомагазині вподобаного малюка, принесли його додому, почали обладнувати для нього житло і запасати продукти. Добре, якщо ви точно знаєте, якої породи ваш новий маленький друг, але що робити, якщо при покупці цю інформацію вам ніхто не повідомив? Чим його годувати, як правильно доглядати і якої поведінки від нього чекати в майбутньому? Не сумуйте, породу хом'яка легко можна визначити і після покупки.
Вам знадобиться
  • хом'як, уважність і спостережливість
Інструкція
1
Зверніть увагу на спинку вашого хом'ячка. Якщо вона прикрашена темною смугою по всій довжині, а тільце світло-сірого або палевого кольору, ви - щасливий володар джунгарского хом'ячка. Це карликові хом'яки, розмір яких у дорослому стані не перевищує 10 см. Ще однією характерною особливістю хом'яків цієї породи є хвіст. Він дуже короткий, майже непомітний. Уважно подивіться на сидячого хом'ячка. Якщо ви не бачите хвостика - перед вами джунгаріков.
2
Наступний за частотою розповсюдження - сірійський хом'як. Часто недосвідчені заводчики називають його сибірським, але це неправильно. У сирійського хом'яка золотисто-кремова шубка з характерними світлими ділянками на черевці, кінчиках лап і в області комірця. Виростають такі хом'ячки набагато більші, ніж джунгарські і можуть досягати розміру морської свинки. У такого хом'ячка з віком шерсть може вирости дуже довгою. Залежно від виду, сирійські хом'яки діляться на довгошерстих, короткошерстих і безшерстих.
3
Дуже багато хто плутає джунгарских хом'ячків з хом'яками Кемпбел. Два цих види дійсно дуже схожі. Обидва відносяться до карликових видів і обидва мають шерстку сірого або димчастого відтінку. Але хом'як Кемпбел, на відміну від джунгарского, не має яскраво вираженої смужки на спині. Зверніть увагу на малюнок і забарвлення спинки хом'ячка: якщо ви бачите дуже бліду, практично непомітну смугу або ж не бачите її зовсім - перед вами хом'ячок Кемпбел. Окрасою таких малюків може бути однорідною або ж шерстка буде відрізнятися темними і більш світлими ділянками.
Зверніть увагу
Якщо ви сумніваєтеся і не можете точно визначити який у вас хом'як: джунгарский або Кемпбел, придивіться до його поведінки. Джунгарікі більш доброзичливі і охочіше проводять час з людьми, а хом'яки Кемпбел воліють усамітнення.
Корисна порада
разючі відмінності в змісті і відході за хом'яками немає, тому якщо ви з'ясуєте, що ваш хом'як не тієї породи, яка була задумана при покупці, не варто дуже сильно засмучуватися. Зрештою, ви придбали тварина, яка вам сподобалося, а це і є найголовніший критерій у виборі.