Як приготувати розчин для небулайзера. розчин диоксидина 1% розлучають 1 1 с фізіологічним розчином.

Ефективним методом лікування бронхолегеневих захворювань є інгаляційна терапія. Процедура, проведена за допомогою небулайзера, набагато більш дієва, ніж традиційні парові інгаляції над каструлею.
Інструкція
1
При захворюваннях, що супроводжуються порушенням відходження мокроти, використовуйте муколітичні засоби. Найбільш популярними і ефективними є препарати на основі амброксолу («Амбробене», «Лазолван») і ацетилцистеїну («АЦЦ», «Флуімуціл») .. Розведіть ліки (розчин для ін'єкцій або інгаляцій) фізіологічним розчином в пропорції 1: 1. Разова дозування амброксола: - дітям до 2-х років - 1 мл; - дітям 2-6 років - 2 мл; - дітям старше 6 років і дорослим - 3 мл.Разовая дозування ацетилцистеїну: - дітям 2-6 років - 1 мл; - дітям 6-12 років - 2 мл; - дітям старше 12 років і дорослим - 3 мл.Проводіте процедуру 1-2 рази на день.
2
При запальних захворюваннях дихальних шляхів приготуйте розчин з фітопрепаратів. Якщо ви використовуєте «Ротокан», змішайте 1 мл з 40 мл фізрозчину. Настоянку прополісу або евкаліпта додайте до фізіологічного розчину в пропорції 1:20. Використовуйте для інгаляцій за допомогою небулайзера 3 мл готового розчину тричі на день.
3
Якщо вам призначені протимікробні або антибактеріальні препарати, приготуйте їх наступним способом: - 1% розчин для ін'єкцій диоксидином розведіть фізіологічним розчином в пропорції 1: 4 (Диоксидин 0,5% - в пропорції 1: 2); - 1 мл спиртового настою хлорофиллипта змішайте з 10 мл фізрозчину; - 1 таблетку фурациліну розчиніть в 100 мл фізрозчину.
4
В екстрених випадках, наприклад, при крупі, бронхоспазме або набряку гортані змішайте 0,5 мл епінефрину (дітям до 2 років - 0,25 мл) з 3 мл фізіологічного розчину. Проводите процедуру одноразово і тільки з дозволу лікаря, так як даний засіб має безліч побічних ефектів і протипоказань.
Зверніть увагу
При приготуванні рідини для небулайзера можна використовувати ніякі розчинники, крім фізіологічного розчину. Якщо після процедури в інгалятори залишилося ліки, не використовуйте його повторно наступного разу.
Вдихання лікарських засобів називається ингаляцией. Цей спосіб лікування ефективний при боротьбі із захворюваннями органів дихання: риніт, ларингітом, тонзилітом, бронхітом і пневмонією. До того ж за допомогою інгаляцій проводять профілактику бронхіальної астми та купіруют що почався напад. Інгаляції хороші тим, що діють локально і практично не викликають системної вплив на організм.
Інструкція
1
Підігрійте до 40 градусів склянку кип'яченої води і додайте туди трохи питної соди. Цей розчин за складом і принципом дії нагадує лужну мінеральну воду. Його ефективність при лікуванні простудних захворювань давно визнана лікарями. Відразу після процедури у хворих починає відходити мокрота, що полегшує перебіг хвороби і наближає до одужання. Для лікування потрібно залити розчин в інгалятор, а при його відсутності підігріти рідину і дихати теплим паром над каструлею.
2
Залийте склянкою окропу столову ложку сухих евкаліптового листя. Настоюйте їх близько 20 хвилин, після чого додайте туди по 4 краплі ментолової масла і йоду. Інгаляції з використанням даного розчин а добре допомагають при бронхіті.
3
Заваріть в склянці окропу столову ложку сухої трави ромашки, стільки ж череди і кілька листів чорної смородини. Настоюйте їх протягом години. Потім трохи підігрійте настій в чайнику і, надівши на його носик картонну воронку, дихайте теплим паром. Температура рідини повинна бути не вище 40 градусів, інакше можна обпектися. Даний розчин зніме запалення і допоможе при сухому кашлі.
4
Приготуйте розчин для інгаляції з додаванням лікарського засобу, призначеного лікарем. Для цього вам буде потрібно фізіологічний розчин, який використовується в якості основи для приготування практично будь-якого інгаляційного розчин а. Його можна купити в аптеці або зробити самостійно, розмішавши в літрі води 9 г кухонної солі. Лікарський препарат у рекомендованій дозуванні розлучається в фіз розчин е і заливається в інгалятор.
Зверніть увагу
Під час інгаляції і протягом години після її проведення не можна розмовляти. Також не рекомендується виходити на вулицю і дихати прохолодним повітрям.
Корисна порада
Проводите інгаляції не раніше, ніж через годину після їди. Прийом їжі протягом години після вдихання ліки також протипоказаний.