Як прочистити струменевий принтер.

Як дізнатися, коли необхідно чистити свій принтер і його нутрощі, якщо ви не фахівець в цій справі? Як тільки ваш принтер починає постійно зажовувати папір, або на роздрукованих сторінках з'являються розлучення і текст змазаний - знайте, прийшла пора влаштувати генеральне прибирання своєму принтеру.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка
  • - вологі серветки
  • - ізопропіловий спирт
Інструкція
1
Основні запобіжні заходи і безпеки при чищенні струменевого принтера слід знати кожному, не приведи Господи, і комусь знадобиться розібрати принтер. Головне, щоб принтер був знеструмлений, тобто шнур електроживлення принтера був від'єднаний від розетки. Потім ми беремо викрутку і, розкрутивши болти, знімаємо задню кришку принтера. Ось тут необхідно проявити уважність.
2
Зверніть свою увагу на всі місця, де може бути розбризкана фарба від картриджа. Її необхідно стерти вологими серветками. Вологі серветки завжди використовуються на самий крайній випадок, найоптимальніший варіант - це звичайні паперові серветки з нанесенням на них ізопропілового спирту. Він дозволяє стерти будь-яку засохлу фарбу з виробів із пластику й заліза. Також ця рідина використовується при чищенні CD-дисків, які погано читаються. При чищенні поверхонь із застиглою фарбою серветки час від часу рвуться, тому намагайтеся міняти серветки якнайчастіше, щоб шматочки паперу не залишилися всередині корпусу принтера.
3
Причина зажовування паперу при виході з принтера - брудні валики руху. Після того, як почистили основні частини нутрощі струминного принтера, необхідно перейти до цих валикам. Знайти їх дуже просто - знаходяться вони з боків і мають специфічний окрас за рахунок того, що фарба з часом лягала на них нерівномірно. Тому на валиках з'являються грудочки або згустки фарби, що при просуванні паперу позначається на її целостності.После того, як ви все почистили, можна сміливо закривати корпус, включати принтер в мережу і перевірити його на працездатність.
Зверніть увагу
Всередині електроприладів може скупчуватися статичну електрику, а воно може привести до деяких несприятливих моментам.К наприклад, випадково зачепили викруткою основний металевий корпус нутрощів, а потім цією ж викруткою потрапили на монтажну схему з деталями. В цей час ви чуєте клацання, заряд статичної електрики пройшовся по контактам монтажної плати і викликав опір, тобто перетворився в той самий клацання.