Як підібрати спосіб зав'язування краватки.

Галстук, мабуть, єдиний елемент ділового костюма, в якому можна відобразити свою індивідуальність. Причому це стосується не тільки фактури тканини, забарвлення, а й вибору вузла.
Інструкція
1
Починайте зав'язувати вузол краватки відразу на комірі, а не в руках. Пропустіть краватку під коміром, щоб вузький кінець був на рівні половини широкого. Тоді в результаті довжина краватки буде на 2 см нижче пояса і прикриє пряжку ременя. Зав'язуйте краватку обережно, не перетягуючи тканину, але при цьому домагайтеся того, щоб вузол виглядав тугим.
2
Зауважте «простий вузол» (або як його ще називають «четвірка») - найлегший спосіб зав'язування краватки. Надіньте краватку на шию і перехрестите його кінці. Широкий кінець заведіть за вузький, а потім навпаки проведіть широкий кінець перед вузьким. Знизу вгору через петлю між краваткою і коміром простягніть широкий кінець і витягніть його вниз крізь петлю.
3
Затяните краватку трикутним вузлом «віндзор». Для цього перехрестите кінці краватки так, щоб широка частина розташовувалася над вузькою. Протягніть в петлю широкий кінець, опустіть його вниз і протягніть за вузлом вліво. Простягніть широку частину краватки зверху вниз ще раз в петлю і перемістіть його тепер вправо. Підніміть широкий кінець і втретє Протягніть його в петлю, затягніть.
4
Виберете більш строгий варіант вузла - «Напіввіндзор». Також перехрестите кінці краватки, оберніть широку частину навколо вузького і проведіть його через шийну петлю вниз. Оберніть широку частину краватки поверх вузла спереду, ще раз проведіть її через петлю і продерните краватку вниз.
5
Спробуйте зав'язати краватку вузлом «фрі стайл». Широкий кінець розташуйте над вузьким і направте його вліво. Загорніть широку частину краватки за вузьку, простягніть вправо і Протягніть в петлю зверху вниз. Простягніть широкий кінець вправо і Протягніть в шийну петлю спочатку знизу вгору, а потім зверху вниз.
6
Використовуйте вузол «східний» для в'язаних і плетених краваток. Схрестіть кінці краватки виворотом назовні так, щоб вузький кінець лежав поверх широкого і був направлений вправо. Закладіть широкий кінець вліво, проведіть вгору через шийну петлю і протягніть.
7
Зауважте краватку вузлом «Онассіс» - варіація «простого» вузла, в якому сам вузол закритий кінцем краватки. Перехрестіть кінці краватки, щоб широкий кінець лежав на вузькому і був направлений вліво. Оберніть широкий кінець краватки навколо вузького, простягніть його вгору через петлю і витягніть вниз. Вузол затягніть. Потім проведіть широкий кінець краватки вправо, перекиньте його через вузол і розправте.
Корисна порада
Худорлявим чоловікам рекомендується зав'язувати тонкі й акуратні вузли, такі як «простий» або «Напіввіндзор». А великим чоловікам широкі варіанти, наприклад, «віндзор».