Як друкувати значки. таблиця символів із затиснутим alt.

На просторах сайтів "Вконтакте", "Однокласники" часто можна побачити значки, яких немає на клавіатурі. Це усілякі точки, зірочки, сердечка. Є кілька способів друку даних значків.
Інструкція
1
Запам'ятайте і використовуйте поєднання цифр для друку значків, яких немає на клавіатурі. Дані значки друкуються таким чином: затисніть клавішу alt на клавіатурі і наберіть потрібний цифровий код для значка, відіжміть Alt. Наприклад, для набору значка копірайту, наберіть наступні символи з затиснутою клавішею Alt - 0169. Вийде приблизно наступний текст: © Максім', 2011. Для вставки значка градуси наберіть на клавіатурі 0176 з затиснутою Alt, вийде приблизно такий текст: 7,2 ° С . Щоб набрати значок плюс/мінус, наберіть комбінацію символів Alt + 0177, в результаті отримаєте наступне: ± 10%. Для вставки значка євро, використовуйте комбінацію клавіш Alt + 0136, вийде €. Цифри натискайте по черзі, але обов'язково з затиснутою клавішею Alt. Набирайте цифри на клавіатурі праворуч, на верхніх цифрах дані поєднання клавіш не спрацюють.
2
Перейдіть по посиланню http://www.art-shok.ru/html/vse-cherez-alt-dostupnye-kombinacii-znachkov ..., додайте дану сторінку в закладки браузера, щоб в будь-який момент дізнатися, як надрукувати значок, якого немає на клавіатурі. Або клацніть по картинці правою кнопкою миші, виберіть команду «Зберегти картинку як», введіть ім'я файлу, наприклад «Таблиця символів» і виберіть місце збереження. Натисніть «ОК».
3
Натисніть кнопку «Пуск», перейдіть в пункт «Програми» - «Стандартні» - «Службові». Виберіть програму «Таблиця символів». Виберіть шрифт, з якого необхідно додати символ в текст. Далі знайдіть потрібний вам значок, виділіть його лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Вибрати», він з'явиться в нижньому полі, виділіть його і скопіюйте будь-яким способом в потрібний вам текст.
4
Скористайтеся наступною таблицею для вставки значків: alt + 1? alt + 2? alt + 3? alt + 4? alt + 5? alt + 6? alt + 7 • alt + 8? alt + 9? alt +10? alt + 11? alt +12? alt +13? alt + 14? alt +15? alt +16? alt + 17? alt +18? alt +19? alt + 20 ¶ alt +21 §alt +22? alt +23? alt +24? alt +25? alt +26? alt +27? alt +28? alt + 29? alt +30? alt +31? alt + 177? alt +987? alt +0153 ™ alt + 0169 © alt +0174 ®alt +0171 «alt + 0187»
Зверніть увагу
€ Alt + 0136. Знак «євро». Для полегшення життя користувачів, деякі програмісти створюють спеціальні редактори клавіатурних розкладок. Один з таких редакторів - Keyboard Layout Manager, який дозволяє призначати недоступні раніше символи на будь-які з клавіш клавіатури. шкода тільки що не всі символи є ... дуже потрібен символ приблизного рівності. 2010-05-16 12:19:45 - Олександр. Прекрасно. А знак приб. рівності на клавіатурі зліва зверху, якщо Катюша мене звідси звичайно ж чує ..
Корисна порада
Іноді в чаті ICQ або скайпу, або в тексті коментаря на сайті в контакті або однокласників потрібно написати символ, який відсутній на клавіатурі. Звичайно, можна через меню Пуск відкрити таблицю символів, знайти необхідний і клікнути на нього, попередньо встановивши фокус (курсор) в З власного досвіду найбільш часто використовувані як раз - знак градуса і знак "приблизно". З них і почнемо. Для того, щоб без спеціальних програм написати знак градуса потрібно натиснути клавішу ALT і, не відпускаючи її, натиснути по черзі клавіші 0176.