Як виміряти реальну швидкість.

Як виміряти реальну швидкість, якщо точка відліку знаходиться десь в просторі? Результатами вимірювань в просторі буде наша планета і ми самі. Земля ж теж є рухомим об'єктом.
Вам знадобиться
  • - Нерухома точка в просторі;
  • - нерухома точка в часі;
  • - відстань;
  • - час.
Інструкція
1
Для ракети точкою відліку служить земля, але ж сама планета не стоїть на місці навіть відносно людей. Чому земля береться за постійну точку відліку? Погляньте з боку, наша планета не є центром всесвіту, значить точка відліку повинна бути інша. Все в цьому всесвіті відносно, Земля рухається відносно Сонця, Сонце щодо чумацького шляху, галактика щодо простору. Рух у просторі походить від певної точки. Яка реальна швидкість нашого пересування і як її виміряти?
2
Уявіть собі нерухому точку в просторі, ще для вимірювань знадобитися точка, нерухома в часі. Непорушність в просторі забезпечить нульова швидкість. Простір і час з'єднуються між собою відстанню v = S/t. Одночасна нерухомість в просторі і в часі неможлива. Точок в часі безліч, є вони нескінченними променями і називаються фотонами. Формула руху фотона в часі t = s/с, де пройдене відстань це s, а с - швидкість світла, враховує, що рух фотона залежить від часу. Якщо наше існування розглядати щодо фотона, виходить, реальна швидкість нашого пересування в просторі дорівнює швидкості світла. Все навколо рухається, тому непомітно обертання Землі, непомітно обертання Сонця, нам непомітна наша власна швидкість пересування.
3
Знаючи напрямок і швидкість пересування, виміряйте реальну швидкість об'єкта. Швидкість ракети дорівнює 0,8 с, але це відносно Землі. Дійсна швидкість ракети буде вдвічі менше. Наша власна швидкість повинна діяти на ракету як опір і зменшувати швидкість об'єкта. Відбудеться уповільнення ракети. Швидкість ракети буде дійсною щодо нас самих, а не тільки конкретної точки старту.
Зверніть увагу
При вимірюванні швидкості об'єкта важливо наше власне рух у часі.
Корисна порада
Для оцінки уповільнення часу знайдіть його абсолютну швидкість в просторі. Ця сума має бути векторної.