Як налаштувати розрізну шестерню. настройка розрізний шестерні ваз 2110.

Розрізна шестерня распредвала - елемент тюнінгу ГРМ вітчизняних автомобілів. Встановлюється взамін суцільний шестерні і дає можливість змінювати фази ГРМ двигуна у вузькому діапазоні. Дозволяє, «граючи» фазами ГРМ, налаштовувати параметри роботи двигуна, злегка змінюючи його потужність і тягу. Тюнінгові розрізні шестерні виробляються для всіх двигунів автомобілів ВАЗ і для двигуна ЗМЗ-402.
Вам знадобиться
  • Розрізна шестерня.
  • Індикатори годинного типу.
Інструкція
1
Щоб налаштувати розрізну шестерню на 8-клапанному двигуні ВАЗ-2108-2110, візьміть цю деталь в руки і намалюйте на її рухомою і нерухомою частинах мітку. Мітка необхідна для того, щоб можна було розрізну шестерню встановити точно так само як стандартну. Встановіть розрізну шестерню на распредвал і надіньте на неї ремінь ГРМ.
2
Перевірте збіг всіх міток, в тому числі і настановних. Для отримання оптимального (нульового) положення розподільного, проконтролюйте: впускні і випускні клапани повинні бути відкриті на певну (рівну) величину, задану при проектуванні вала. Якщо цього немає, звільніть зовнішні болти розрізної шестерні і проверніть распредвал щодо зовнішньої частини шестірні так, щоб виставити його потрібним чином.
3
Виставивши нульове положення распредвала, проведіть додаткову корекцію фаз газоаспределенія. Провертаючи распредвал щодо коленвала по ходу обертання, можна поліпшити тягу на нижніх і середніх оборотах двигуна. Якщо провертати распредвал у зворотний бік, можна отримати додаткову потужність. При цій не варто йти від вихідної точки більше ніж на? зуба по шківа. У разі регулювання карбюраторного автомобіля кожен раз після обертання распредвала заново виставляйте кут випередження запалювання.
4
Щоб налаштувати розрізну шестерню на 16-клапанних двигунах ВАЗ-2110-2112, встановіть розподілвали з розрізними шестернями. Орієнтуючись по мітках стандартних шестерень, приблизно виставте перекриття клапанів. Поршні I і IV циліндрів підведіть до ВМТ і надіньте ремінь ГРМ. Встановіть індикатори годинникового типу та їх планку (ці індикатори визначають переміщення клапанів та положення ВМТ). По черзі знайдіть закриті (нульові) становища випускного і впускного клапанів IV циліндра. Після цього за допомогою розрізних шестерень і індикаторів виставте перекриття впускних і випускних клапанів. Затягніть болти-фіксатори на розрізних шестернях. Зберіть двигун і проведіть контрольну поїздку.
5
Налаштування розрізних шестерень на 8-клапанних класичних автомобілях ВАЗ. Встановивши распредвал з розрізної шестернею, за допомогою міток стандартної шестерні приблизно виставте перекриття клапанів. Поршні I і IV циліндрів підведіть до ВМТ і одягніть ланцюг ГРМ. Встановіть індикатори годинникового типу, уперши їх ніжки в рокери.
6
По черзі встановлюючи закриті положення клапанів I циліндра і точне положення ВМТ, виставте необхідні перекриття клапанів по розрізної шестерні. Не забудьте про значеннях передавальних чисел рокерів і точку на рокера, в яку впирається індикатор. Це внесе корективи в перекриття. У разі установки равнофазного распредвала, просто знайдіть його нульове положення (коли всі клапани відкриті однаково), нехтуючи величинами множників рокерів. Зафіксуйте розрізну шестерню, зберіть двигун і заводите.
Правильна робота газорозподільного механізму надзвичайно важлива для двигуна. Чітко встановлені фази відкриття і закриття впускних випускних клапанів дає можливість збільшити потужність мотора і його економічність. Дану процедуру можна виконати самостійно, не вдаючись до послуг СТО.
Вам знадобиться
  • - індикатор установки ВМТ годинного типу.
Інструкція
1
Відрегулюйте теплові зазори, згідно рекомендації виробника. Зазвичай вони складають на впускному клапані - 0,15 - 0,2, на випускному - 0,2 - 0,3. Потім виставте фази. Для цього проверніть распредвал таким чином, щоб другий або сьомий кулачек стали набігати на штовхач, припустимо, це буде останній. Виставте його і 8-й штовхач однаково натисненими. Встановіть на мотор індикатор годинникового типу і упріть його ніжку в сьомий штовхач. Підведіть поршень першого циліндра в ВМТ. Робіть це акуратно, щоб він не вперся в клапан. При правильній установці ВМТ - це не відбудеться. Накиньте ремінь ГРМ і натягніть його.
2
Проверніть двигун за храповик. Піймайте момент, коли сьомий штовхач почне рухатися вниз. При торканні сьомим кулачком штовхача, в цей момент стрілка індикатора прийде в рух, припиніть обертання. Зауважте маркером даний момент на маховику через оглядове вікно. Мітку поставте навпроти прорізи верхньої мертвої точки. Знову прокручивайте колінвал, при цьому вважайте кількість зубців на маховику до ВМТ, допустимо це 12. Запам'ятайте його.
3
Зупиніть колінвал в ВМТ 1-го циліндра і переставте індикатор на восьмий штовхач, якщо стояв до цього на другому - переставте на перший. Плавно прокручивайте двигун по ходу обертання і зауважте момент зупинки штовхача, в цей момент стрілка індикатора припинить рухатися. Зауважте це маркером на маховику і порахуйте скільки зубців після ВМТ до цієї мітки, припустимо 6. Потім складіть 12 + 6 = 18 і розділіть навпіл, вийде число 9.
4
Поверніться назад до ВМТ. Індикатор в цей момент встановлений на восьмому толкателе, добийтеся щоб штовхач повністю зупинився після верхньої мертвої точки на 9-му зубі маховика. Для цього підведіть його на маховику після ВМТ, обертаючи коленвал за годинниковою стрілкою. Ослабьте кріплення зсувний шестерінки і повільно обертаючи распредвал доможіться повної зупинки восьмого штовхача, в цей момент стрілка індикатора перестане рухатися вгору. Перевірте, щоб початок відкриття впуску це був дев'ятий зуб до ВМТ, а закінчення закриття випуску - дев'ятий зуб після ВМТ. Якщо маховик у вас полегшений і ризики ВМТ не видно, індикатор поставте в отвір свічки і всю операцію зробіть, як написано вище.
Зверніть увагу
Як Налаштувати Распредвал На 16кл Моторі. Для початку трохи з теорії. Всі параметри распредвала ми будемо міряти кутовий заходом, так як саме кути і визначають часи відкриття клапана в різних фазах роботи ДВС. Отже, ситуація-распредвал встановлений на ДВС і його параметри нам невідомі.
Корисна порада
Регулювання клапанів ваз, насправді грає не меншу роль у тюнінгу распредвала. Встановити спортивний распредвал і налаштувати клапана - ось правильний підхід до тюнінгу двигуна. Якщо ваші клапана будуть підніматися і закриватися однаково, ваш новий спорт розподільний вал не дасть очікуваних результатів.