Як обслуговувати АКБ.

Акумуляторна батарея ноутбука - це один з найважливіших елементів мобільного комп'ютера. Щоб забезпечити тривалу роботу цієї деталі, її необхідно правильно експлуатувати.
Інструкція
1
Вірні маніпуляції з акумуляторною батареєю ноутбука необхідно провести при купівлі мобільного комп'ютера. Після вибору сподобалася вам моделі ноутбука, підключіть пристрій до мережі змінного струму. Зачекайте, поки акумуляторна батарея буде повністю заряджена.
2
Індикатор заряду повинен показувати не менше 99 відсотків. Якщо рівень заряду батареї зупинився на 98% або нижче, значить даний акумулятор бракований. Відмовтеся від покупки цього ноутбука.
3
Після придбання товару проведіть кілька циклів попередньої підготовки акумулятора. Вимкніть ноутбук і підключіть до нього кабель живлення. Зачекайте, поки батарея буде повністю заряджена. Зазвичай для цього потрібно приблизно дві години. Якщо у ноутбука є індикатор заряду, скористайтеся ним для визначення ступеня «готовності» батареї.
4
Тепер вимкніть ноутбук від електромережі та увімкніть мобільний комп'ютер. Дочекайтеся повного розряду акумуляторної батареї. При цьому рекомендують використовувати ноутбук не надто інтенсивно.
5
Повторіть процедуру підзарядки і розрядки акумуляторної батареї ще 2-3 рази. Тепер ваш акумулятор готовий до тривалої роботи. Врахуйте, що при постійному використанні мобільного комп'ютера в безпосередній близькості від розеток, акумулятор рекомендують виймати. Це дозволить продовжити термін служби деталі.
6
Перед витяганням батареї з ноутбука дочекайтеся, поки рівень її заряду досягне 40-60 відсотків. Не варто довго зберігати повністю виряджену або заряджену батарею.
7
При зберіганні і транспортуванні акумуляторної батареї уникайте місць з підвищеною вологістю. Не залишайте акумулятор «без діла» більше ніж на два місяці. Періодично використовуйте батарею для роботи ноутбука. В ідеалі, придбайте заздалегідь додатковий акумулятор, щоб уникнути проблем з пошуком підходящої моделі в майбутньому.