Як відобразити осередки в Excel.

Для найбільш зручного представлення табличних даних в програмі Microsoft Office Excel передбачені опції, що дозволяють приховувати рядки або стовпці як окремо, так і групами. Якщо згодом виникає необхідність у редагуванні прихованих блоків даних, то використовуються відповідні команди, що дозволяють їх знову зробити видимими. Так як способів приховати рядки і стовпці існує декілька, то і послідовностей дій по їх відображенню теж більше однієї.
Інструкція
1
Якщо рядок (або діапазон рядків), яку треба зробити видимою, чи не знаходиться на самому початку таблиці, то виділіть рядок, попередню невидимою (клацніть її заголовок), потім натисніть клавішу Shift і, утримуючи її, виділіть рядок, наступну за невидимою. Таким способом ви виділите діапазон рядків, який включає в себе і невидимі осередки теж. Якщо йдеться про приховані шпальтах, а не рядках, то виділяти їх треба аналогічним способом, але клацати треба по заголовкам колонок.
2
Натисніть кнопку «Формат», вміщену в групу команд «Осередки» на вкладці «Головна». В розділі «Приховати або відобразити» випав меню виберіть пункт «Отобразить рядка». Якщо треба зробити видимими колонки, то виберіть пункт «Отобразить стовпці».
3
Є й більш простий спосіб: досить натиснути правою кнопкою миші виділений діапазон рядків або стовпців і вибрати у випадаючому контекстному меню пункт «Отобразить».
4
Якщо зробити видимими вимагається найпершу рядок або колонку, то виділити її буде трохи складніше. Для цього можна, наприклад, вручну ввести адресу першого осередку (A1) в поле «Ім'я», розміщене над таблицею лівіше рядки формул, а потім натиснути клавішу Enter. Після цього діяти треба точно так само, як описано у другому кроці.
5
Іноді рядки або стовпці виявляються невидимі не в результаті використання відповідної команди, а через те, що для них встановлені дуже маленькі значення ширини (для стовпців) або висоти (для колонок). В цьому випадку після виділення діапазону одним з описаних способів клацніть виділену групу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Висота рядка» для відображення прихованих рядків або пункт «Ширина стовпця» для відображення колонок. У віконці вкажіть потрібне значення параметра і натисніть кнопку «OK».