Як зберегти гарбуз взимку. горіх скриню після збору треба сушити або смажити.

Гарбуз є одним з найбільш корисних і поживних продуктів. Зберігання вирощених на садовій ділянці овочів - це важливий процес для будь-якого дачника. Від того, як був вирощений урожай гарбуза і підготовлений до зберігання на зиму, залежить його здатність зберігати смак і вітаміни.
Вам знадобиться
  • - гарбуз;
  • - гострий ніж;
  • - простерилізовані банки;
  • - сіль;
  • - цукор;
  • - вода.
Інструкція
1
Є кілька способів зберегти урожай гарбуза взимку. Якщо є льох, зберігайте гарбуз у ньому при температурі 1-4 ° С. Дивіться, щоб овочі не стикалися один з одним. Помістіть гарбуз в один ряд на полиці, розташованої на висоті близько 50 см від підлоги. Хвостики повинні розташовуватися до верху. Таким способом можна зберегти гарбуз протягом декількох місяців. Приміщення льоху має бути темне і прохолодне, вологість повітря не більше 70%. Обов'язково дивіться на стан скоринки овоча, вона повинна бути непошкодженою.
2
Гарбуз можна просто заморожувати. Для цього помийте її, очистіть від шкірки і насіння, розріжте на шматочки, краще на кубики. Покладіть в ємність і поставте в морозилку. Отриманий напівфабрикат використовуйте в будь-який час для приготування різних овочевих, м'ясних страв і супів.
3
Гарбуз можна заготовити в солоному вигляді. Для цього приготуйте розчин солі з водою. Візьміть продукти з розрахунку на 5 кг гарбуза - 1,5 кг солі. Гарбуз помийте під холодною водою, очистіть від шкірки і насіння і наріжте часточками. Підготовлені шматочки щільно покладіть в простерилізовані банки, залийте холодним розчином так, щоб гарбуз була покрита повністю. Зверху ще посипте сіллю. Спеції додавати не потрібно. Зберігайте при кімнатній температурі.
4
З кірочок гарбуза можна приготувати варення. На повільному вогні зваріть сироп, використовуючи цукор і воду в співвідношенні 1: 1. Корки очистіть і наріжте на різні шматочки. Залийте густим сиропом і перемішайте. Готову суміш відкиньте на сито, залиште на час, щоб стекла вся рідина. Готові гарбузове кірки покладіть на дошку і трохи підсушіть. Рівномірно посипте їх цукром і покладіть у чисті банки.
Корисна порада
Якщо хвостик гарбуза при зберіганні стає вологим, потрібно зрізати його до сухого шару і підсушити зріз використовуючи полум'я свічки.