Як фотографувати свята.

Будь-яке свято швидкоплинний. Тільки фотографії та відеозаписи будуть протягом десятиліть нагадувати про нього. І те, й інше необхідно зняти якісно з першого разу. Адже дублів не буде.
Інструкція
1
Не нехтуйте фотографією навіть в тому випадку, якщо на святі ведеться відеозапис. Відеокамера, як правило, одна, і знімає вона тільки з одного ракурсу. Та й роздільна здатність у неї в кілька разів нижче, ніж у фотоапарата.
2
Якщо відеокамеру можна залишити включеної на штативі і відійти, то з фотоапаратом доведеться ходити по залу і здійснювати зйомку з різних ракурсів. Тому як би фотографу ні хотілося взяти участь у спільному вживанні алкогольних напоїв на святі, цій спокусі необхідно протистояти. Будьте тверезим протягом всього заходу.
3
Обзаведіться зовнішнім спалахом. При зйомці тримайте її збоку від фотоапарата. Це дозволить уникнути появи неприродних тіней, а також заощадити час, обійшовшись без стомлюючого процесу видалення з більшості знімків ефекту «червоних очей».
4
Запам'ятайте правило: найкращий знімок - той, який зроблений несподівано для знімаються. Вони будуть виглядати значно природніше, якщо не стануть спеціально позувати. Тому при фотозйомці свят, на відміну від їх відеозйомки, громіздкий штатив недоречний. Маніпуляції з ним привертають увагу. Щоб фотографії, зроблені без штатива, виявилися чіткими, використовуйте камеру зі стабілізатором зображення.
5
Буде дуже прикро, якщо фотозйомку не вдасться продовжити тільки унаслідок вичерпання заряду джерел живлення. Заздалегідь повну зарядку кілька комплектів акумуляторів. Зробити це необхідно безпосередньо перед заходом, а не за кілька днів до нього - акумулятори володіють властивістю саморазряда. Змінивши в ході зйомки один комплект на інший, попередній знову ставте заряджатися.
6
Виявивши вдалий сюжет на відеозапису, зробіть стоп-кадр і перетворіть його на фотографію. Сучасна комп'ютерна техніка дозволяє легко впоратися з цим завданням. Якість зображення буде порівняно низьким.
7
Перед використанням будь-яким способом фотознімків, на яких зображені люди, ознайомтеся з положеннями статті 152.1 Цивільного Кодексу Російської Федерації.