Як підключити ноутбук до lcd телевізору.

Сучасні ноутбуки практично не поступаються за функціональним можливостям стаціонарних комп'ютерів. Навіть здійснення підключення мобільного ПК до телевізора не є проблемою.
Вам знадобиться
  • - кабель відеосигналу.
Інструкція
1
Оберіть роз'єм, через який ви плануєте підключити рідкокристалічний або плазмовий телевізор до ноутбука. Мобільні комп'ютери, як правило, оснащені двома типами відеовиходів: VGA і HDMI. Вони призначені для передачі аналогового і цифрового сигналів відповідно. Придбайте кабель з потрібними портами.
2
Здійсніть підключення ноутбука до рідкокристалічному телевізору, використовуючи набутий кабель і підходящі для цієї мети роз'єми. Увімкніть ноутбук і телевізор. Дочекайтеся завершення завантаження обох пристроїв.
3
Зайдіть в меню налаштувань вашого телевізора. Знайдіть пункт «Джерело сигналу» і вкажіть у ньому той роз'єм, через який ви здійснили підключення. Тепер перейдіть до налаштування ноутбука.
4
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». Відкрийте меню «Екран» і клацніть по пункту «Налаштування параметрів екрану». Натисніть кнопку «Знайти», розташовану поруч із зображенням монітора. Після визначення другого дисплея (телевізора) виберіть параметри налаштувань.
5
Існує два основних алгоритму налаштування зображення. Якщо ви плануєте використовувати телевізор для перегляду необхідних елементів на великому екрані, то відкрийте настройки екрану і виберіть пункт «Дублювати екрани». Зазвичай цей пункт використовують при підключенні проекторів та проведенні презентацій.
6
Щоб отримати можливість синхронно використовувати екран ноутбука і телевізор незалежно один від одного, виберіть пункт «Розширити екран». Не забудьте попередньо вказати основний екран (краще для цієї мети використовувати дисплей ноутбука).
7
Тепер при переміщенні курсора за межі робочого столу ноутбука (вліво або вправо), він буде перескакувати на екран телевізора. Ви можете перенести туди відеопрогравач або інші потрібні фонові програми.