Блокування Сім-карти: Як від неї позбутися.

Якщо ваш телефонний номер був заблокований, а змінювати свої контактні дані ви не збираєтеся, засмучуватися немає причин. «Оживити» свій мобільний і знову вийти на зв'язок можна завжди, варто лише не чекати біля моря погоди, а діяти самостійно.
Вам знадобиться
  • знати номер свого мобільного телефону, його кодове слова (при необхідності),
  • гроші
Інструкція
1
У першу чергу розберіться в причині блокування телефонного номера. Якщо він зареєстрований на вас, а ви його спеціально не "заморожували», то це міг зробити тільки оператор стільникового зв'язку. Перевірте баланс на мобільному пристрої. Швидше за все, він буде у вас негативним (причин може бути декілька: або ви вчасно не внесли обіцяний платіж або абонентську плату, або ж вичерпали свій кредит, виданий компанією-постачальником послуг, або замовили якусь платну послугу, гроші за яку списалися з вашого номера).
2
У випадку, якщо вас заблокував сам оператор, знову вийти на зв'язок можна внісши на свій рахунок відсутню суму. Зробити це можна через платіжний термінал, в офіційних або дилерських салонах оператора або електронним переказом через інтернет. Вносячи гроші на рахунок мобільного телефону пам'ятайте, що після цієї операції його баланс повинен стати позитивним. Тобто вам потрібно внести на рахунок не менше вказаної суми задолженності.Как правило, номер стільникового включається автоматично при мінімальному позитивному балансі. В іншому випадку зв'яжіться з оператором своєї мобільного зв'язку і попросіть його активувати вашу сім-карту.
3
Якщо ж ваша сім-карта оформлена не на вас і навіть при позитивному балансі виклик не може бути встановлений, значить, її заблокував власник номера. У цьому випадку вам вже нічого не допоможе. Спробуйте залишити заявку на «свій» номер у фірмовому салоні стільникового зв'язку, і по закінченню деякого часу, коли він знову стане вільним і виявиться в базі, зареєструйте його вже на себе.
4
У випадку, коли ви самі добровільно «заморозили» власний номер на певний строк, він буде відновлений автоматично у вказаний вами час. Але цю сім-карту можна активувати навіть раніше, для чого вам доведеться поспілкуватися з представниками оператора і назвати їм кодове слово (свій пароль).