Як створити свій домен та хостинг. Як створити сайт на своєму домені.

Хостинг - це виділене дисковий простір для зберігання файлів сайту на сервері. Домен - це унікальне ім'я сайту в інтернеті. Свій хостинг використовується для ведення бізнесу і рекламування його в мережі інтернет. Крім того, власний хостинг може використовуватися для надання підтримки своїм клієнтам через інтернет.
Вам знадобиться
  • - Реєстрація на вже створеному хостингу;
  • - грошові кошти для початкової оплати хостингу.
Інструкція
1
Виберіть хостинг, на якому ви будете створювати домен і свій хостинг. Якщо ви плануєте професійно працювати зі своїми сайтами, не користуйтеся безкоштовними хостингом і доменом. Провайдери безкоштовного хостингу забезпечують мінімальну технічну підтримку і використовують сайти для розміщення на них своєї реклами.
2
Почитайте відгуки на обраний хостинг, при цьому враховуйте, що вони не завжди об'єктивні. Читайте основними сайтами, розміщеними на ньому. Уточніть, чи є на хостингу зручна панель управління, встановлені програми, цілодобова лінія підтримки, чи передбачено обов'язкове резервне копіювання, який ліміт трафіку, а також чи є можливість створення піддоменів, які будуть потрібні для вашого хостингу.
3
Стати партнером вже створеної хостинг-компанії, використовуючи частину її сервера. Це найпростіший і недорогий шлях для створення свого хостингу в порівнянні з виділеним сервером і віртуальним хостингом. Але він має суттєві недоліки, основні з яких - повна відсутність контролю за сервером і неможливість установки на ньому потрібного програмного забезпечення.
4
Зареєструйте ім'я свого хостингу. У його якості можете використати частину свого імені або прізвища або частина бренду своєї організації. Виберіть контрольну панель. Передбачте можливість резервного збереження даних клієнтів. Розробіть тарифні плани. Для полегшення збору грошей встановіть білінг-систему.
Зверніть увагу
Перш ніж завести свій хостинг, задумайтеся, чи готові ви забезпечувати його цілодобову підтримку сім днів на тиждень і чи зможете ви відмовити в ній клієнтам.
Корисна порада
Надавайте хостинг спільно з використанням іншого виду свого бізнесу. Наприклад, якщо ви продаєте які-небудь веб-розробки, ви можете надати своїм клієнтам безкоштовний хостинг за умови покупки у вас якогось продукту.