Як зробити світіння в фотошопі. Як зробити світиться фон.

Іноді для створення на картинці фантастичною атмосфери або чарівного настрою дизайнери користуються ефектами світіння. Оволодіти цим художнім прийомом під силу навіть початківцю досліднику програми Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Щоб додати ефект світіння в фотошопі, перш за все необхідно, щоб об'єкт, контури якого будуть світитися, перебував на окремому шарі. Як відокремити об'єкт від фону багато разів написано в інших статтях, на цьому зараз в нашій інструкції зупинятися не будемо.
Інструкція
1
Отже, у нас є окремий шар з об'єктом. Щоб зручніше було налаштовувати параметри світіння, доцільно підкласти під об'єкт ще один шар темного кольору, на тлі якого всі нюанси будуть відни.Вибіраем шар з об'єктом. Заходимо в меню Layer> Layer Style> Outer Glow (Світіння зовні), або натискаємо на значок «ефект fx» внизу на панелі слоев.Відім перед собою досить обширне поле для налаштувань: - колір світіння; воно може бути однотонним або ж змінювати свій колір, залежно від відстані до об'екта.- ширина ореолу і інтенсивність свеченія- також можна варіювати алгоритм накладення світіння - найкраще підходять режими Lighten і ScreenТакім чином налаштовуємо світіння контуру об'єкта зовні. Після цього переходимо в наступну вкладку Inner Glow (Світіння всередину). Налаштування тут подібні. Щоб картинка виглядала природно, потрібно пам'ятати, що навіть якщо за логікою речей об'єкт світиться лише назовні, то будь-яка оптична система, в тому числі і людське око, за рахунок неабсолютності прозорості рогівки і кришталика трохи розмиває яскраві відблиски, вони виглядають такими, що виходять за межі джерела світла , тому при інтенсивному світінні поза контуром Outer Glow, всередині його все одно потрібно підіграти легке світіння Inner Glow.
2
У нашій композиції може бути будь-яку кількість шарів з об'єктами, кожному з яких можуть бути підібрані індивідуальні параметри - колір свічення і його характер.Кроме того, якщо ми хочемо зобразити окремий точковий джерело світла, можна скористатися фільтром Lens Flare (в меню Filer> Render> Lens Flare), який імітує реакцію різних фотооб'єктивів на появу в кадрі яскравого джерела освітлення. Таким чином ми можемо додати в композицію яке завгодно кількість світних лампочок, ламп і прожекторів.
3
Варіюючи та комбінуючи ефекти світіння, застосовуючи їх до різних верств, ми можемо домогтися дуже яскравих - фантастичних і реалістичних результатів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5BcAhkiFMaQ
Фотошоп відкриває перед дизайнерами і графіками масу перспектив щодо створення самих різних ефектних зображень. Якщо ви володієте технікою роботи в Фотошопі, для вас не складе труднощів створити привабливий і незвичайний ефект світіння, який приверне увагу людей до будь-якій рекламі або логотипу. Світні лінії на графічному зображенні виглядають яскраво і незвично, створюють певну атмосферу і свідчать про майстерність їх творця.
Інструкція
1
Створіть новий документ розміром 500х500 пікселів, а потім виберіть на панелі інструментів градієнтну заливку. Встановіть значення радіального градієнта і виберіть відповідний перехід кольорів (наприклад, перехід з чорного кольору в червоний). Розтягніть градієнт на створеному зображенні, а потім продублюйте шар (Duplicate layer) і змініть режим змішування на Color Dodge.
2
Тепер створіть новий шар і в розділі фільтрів (Filter) виберіть опцію Render> Clouds з вихідними параметрами палітри - чорним і білим кольорами. Прозорість шару встановіть на 30%, після чого відкрийте розділ фільтрів Sketch та фільтр Chrome. Встановіть значення фільтра 4 і 7, а потім поверніть прозорість на значення 100%. Режим змішування шарів встановіть на Hard Mix.
3
Для створення світних ліній використовуйте інструмент Pen Tool. Намалюйте за допомогою цього інструменту довільну плавну лінію, згинаючи її за власним бажанням і редагуючи вигин за допомогою вузлових точок. Створіть новий шар і, вибравши кисть діаметром 3 пікселі потрібного кольору, знову перейдіть до інструменту Pen Tool.
4
Клацніть правою клавішею миші на створеній вигнутійлінії і виберіть опцію Stroke Path> Brush з параметром Simulate Pressure. Натисніть ОК, після чого видаліть шлях (Delete Path). Режим змішування шару змініть на Multiply і встановіть параметр Drop Shadow в настройках стилю шару.
5
Також встановіть галочку на параметрі Inner Glow і Outer Glow. Налаштуйте параметри зовнішнього і внутрішнього світіння на свій розсуд, спостерігаючи за змінами в зображенні і домагаючись найкращого ефекту. Режим змішування зовнішнього і внутрішнього світіння встановіть на Screen, а потім повторіть всі описані дії від створення вигнутих ліній до додавання світлових ефектів будь-яку кількість разів - доки кількість світних ліній не досягне очікуваного. Поверх готових світлових ліній ви можете надрукувати будь-який текст або вставити логотип.