Як підключити відеомагнітофон до ноутбука.

Не так давно минули часи, коли про DVD ще ніхто не чув, і фільми люди дивилися виключно з відеомагнітофонів. Касети забулися, фільми стали дивитися з DVD або зовсім онлайн. Але як бути з тими записами, що зберігаються у вас лише на касетах - старі фільми або домашнє відео? Просто навчитеся підключати відеомагнітофон до ноутбука.
Інструкція
1
Для початку знайдіть перехідник. В даному випадку - це ТБ-тюнер. Його первинне завдання - можливість дивитися телевізійні програми на комп'ютері. Деякі моделі тюнерів дозволяють також слухати радіо. Вам же необхідний ТВ-тюнер, здатний виводити дані з відеомагнітофона.
2
Також скачайте і встановіть драйвера до вашого ТВ-тюнера. Тепер ви можете підключити ТВ-тюнер до ноутбука. Не забудьте, що вхід тюнера повинен бути композитний (типу «тюльпан», відповідного до магнітофона) .Подключіте відеомагнітофон до ТВ-тюнера.
3
Тепер займіться установкою програмного забезпечення для відеозахоплення. Воно дозволить записати відео-потік з ТВ-тюнера в формат, розпізнаваний ноутбуком. Вам підійде KMPlayer, спеціальна програма EyeTV, Fly2000TV, програми студії Pinacle.
4
Заздалегідь приготуйте чистий диск (DVD) для запису оцифрованого відео. Вставте касету, відео з якої ви хочете дивитися, в відеомагнітофон. Увімкніть на ТВ-тюнері режим захоплення. Ваше відео почне перезаписуватися з «касетного» формату в цифровий.
5
Врахуйте, що при таких змінах, якість трохи постраждає. Але втрата вельми незначна - приблизно 5%. Також можуть виникнути проблеми зі звуком. Відео та звук можуть розійтися в швидкості відтворення, і коли на екрані буде показуватися перший кадр, озвучений буде вже наступний. Для усунення цієї проблеми скористайтеся спеціальними програмами.
6
Якщо відеокасет у вас багато, і фінанси дозволяють, можете скористатися більш простим способом. Існують спеціальні перехідники. З одного боку у них - композитний вихід для відеомагнітофона, з іншого - звичний USB-перехідник.
7
Коли відео необхідно негайно, а потрібних пристроїв під рукою немає, вам допоможе ... звичайна відеокамера. Просто запустіть відео з касети на телевізорі і зніміть екран за допомогою відеокамери. Звичайно, якість при цьому сильно постраждає.