Як вибрати виробника.

Вибір виробника електронних пристроїв завжди є складним заняттям. Як відомо, в світі знаходиться величезна безліч заводів і фабрик. Як же вибрати такого постачальника, який зможе надати вам необхідний товар за доступною ціною?
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - аналіз виробників;
  • - каталог продукції.
Інструкція
1
Визначте, який конкретний товар ви хочете замовити. Для цього можна використовувати одну з систем пошуку виробників товарів в інтернеті (наприклад, китайських постачальників можна знайти на Baidu, Global Sources, Made-in-China, EC21, Alibaba). Для того щоб шукати інформацію за даними безкоштовним каталогом, необхідне знання англійської.
2
Сформулюйте чіткі вимоги до товару, і вже на їх основі приступайте до пошуку відповідного постачальника, зіставляючи його з вашими побажаннями. Переконайтеся, що обраний вами виробник представляє справжній стан справ в компанії, і зуміє заздалегідь вирішити необхідні питання, включаючи передоплату товару. Тому, краще дізнатися спочатку максимум про постачальника перш, ніж укладати з ним будь-яку угоду.
3
Замовте у виробника каталог з рекламою продукції та її описом, задавайте по телефону всі основні питання по ньому. З'ясуйте, чи є виробник торговою компанією або фабрикою, які в неї виробничі потужності, з яким профілем працює підприємство, яке кількість товарів виробляє, з ким співпрацює, чи здійснює поставки до Росії.
4
Запитайте, за якою схемою виробник працює з клієнтами. Яка виробнича потужність підприємства і кількість робітників на ньому. Запитайте копії основних документів виробника, що включають реєстраційне свідоцтво, ліцензію на право ведення торгівлі та інші. Завдяки цим ключовим моментам ви зможете краще зрозуміти, з ким будете співпрацювати, і порівняти, який постачальник найбільш підійде вам. І ніколи не замовляйте товар і не вносите передоплату, не ознайомившись із зразком продукції.
5
Порадьтеся з вашими знайомими, які мають досвід у виборі подібного обладнання. Нехай вони допоможуть вам провести переговори з основними виробниками і організувати поставки.