Як поміняти дозвіл екрана. Як поміняти масштаб робочого столу.

Користувачі ПК, буває, стикаються з такою ситуацією, коли ярлики папок і програм на робочому столі досить великі або ж навпаки, занадто дрібні. Щоб відкалібрувати розмір відображуваного ярлика і всієї інформації в цілому, необхідно змінити параметри дозволу екрану.
Інструкція
1
Дозвіл екрану відповідає за таку функцію, як позначення меж видимості вашого монітора при перегляді інтернет-сайтів, визначення розміру значків папок і додатків на вашому робочому столі, а також масштабування всієї відображається інформація на моніторі. Наприклад, якщо сайт передбачає повноекранне відображення при дозволі 1280 пікселів, а у вас встановлено дозвіл 800х600, ви будете бачити тільки перші 800 пікселів (зліва направо), для огляду решти частини сайту, потрібно буде прокручувати вікно в праву сторону.
2
Чим більше ви встановите дозвіл екрана, тим більше інформації ви зможете бачити на своєму моніторі. Однак збільшення дозволу істотно зменшує масштаб інформації, що відображається, відповідно, чим менше дозвіл ви визначите, тим крупніше буде її розмір. Щоб змінити дозвіл екрана, вам слід виконати наступні дії. На робочому столі клікніть правою кнопкою мишки по порожній області екрану і виберіть меню «Властивості». Далі вам слід переключитися на вкладку параметри. Саме тут, ви можете налаштувати оптимальне для вас дозвіл екрана.
3
Також дозвіл екрана можна встановити в панелі управління. Для цього вам потрібно відкрити панель управління через меню «Пуск» і вибрати категорію «Екран». Подальші дії абсолютно ідентичні тим, що і при натисканні правою кнопкою мишки на порожньому просторі робочого столу.