Як побудувати кінотеатр.

Будівництво кінотеатру є ризикованою справою. Вам доведеться зіткнутися з конкурентами у вигляді добре фінансованих проектів, які часто мають безліч унікальних складових. Підготуйте правильний бізнес-план і створіть свій унікальний кінотеатр.
Вам знадобиться
 • - дистриб'ютор;
 • - необхідне обладнання;
 • - приміщення;
 • - будівельна компанія-підрядник;
 • - робочий персонал .
Інструкція
1
Вирішіть, який ви хочете побудувати кінотеатр. Якщо вас цікавлять комплексний показ кінопрем'єр, то ви можете стати частиною однієї з великих франшиз, як, наприклад, A-List або Alamo Drafthouse. У них є особливі правила щодо того, які будівлі ви можете використовувати, як повинен запускатися бізнес і який необхідний стартовий капітал. Однак їм буде потрібно частка прибутку від вашого кінотеатру. В обмін на це вони надаватимуть вам новітні фільми і навчати ефективній роботі.
2
Підготуйте список необхідних речей, які будуть необхідні для організації кінозалів. Переконайтеся, що володієте достатньо просторими приміщеннями для розміщення місць і екранів, рекламних стендів, кас для продажу квитків і допоміжних предметів у вигляді туалетів, проекторів, машин для попкорну, комп'ютерів з доступом до дистриб'ютора фільмів і регулярних поставок легких закусок в буфет.
3
Домовтеся про позику кредиту з банком або іншою кредитною установою. Ви повинні будете ознайомити їх з вашим фінансовим планом, а також продемонструвати ваші методи реклами кінотеатру і отримання прибутку від бізнесу. У разі приєднання до франшизі ви зможете отримати необхідну допомогу при підготовці презентації і домовленості з кредиторами.
4
Вивчіть будівельні норми вашого регіону до того, як наймати компанію-підрядника для ведення робіт. Приступите до будівництва кінотеатру згідно всім необхідним вимогам. Ви повинні дотримуватися всі санітарні норми, особливо що стосуються зберігання і приготування їжі, підійти з відповідальністю до установки електрики, водопроводу і телефонних служб.
5
Найміть співробітників. Вам знадобляться механіки для запуску проектора, касири, білетери та прибиральники. Зв'яжіться з вашим дистриб'ютором і приступите до організації кіноперегляду ваших перших прем'єр.
6
Помістіть рекламу кінотеатру на місцеві онлайн-ресурси, газети, радіо- і телевізійні станції.
У США давно користуються популярністю кінотеатри для автомобілістів, а в Росії вони ще тільки починають з'являтися. Тому дана ніша в бізнесі практично не зайнята. Грамотна організація кінотеатру під відкритим небом може принести непоганий прибуток.
Вам знадобиться
 • - бізнес-план;
 • - реєстраційні документи;
 • - майданчик;
 • - обладнання;
 • - співробітники;
 • - реклама.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити будь-яку справу і уникнути можливих помилок в організації, необхідно скласти бізнес-план. У своєму проекті розрахуйте всі вкладення, спробуйте спрогнозувати витрати та можливий прибуток. Для цього вам знадобиться детально проаналізувати ринок збуту і прописати план маркетингу. Бізнес-план може стати в нагоді також і для отримання позикових коштів у банку або залучення інвестора.
2
Зареєструйтеся в податковому органі як індивідуального підприємця або відкрийте товариство з обмеженою відповідальністю. Надалі з документів вам також знадобляться для роботи ліцензії на прокат фільмів.
3
Підберіть підходящу площадку для розміщення автокінотеатру. Вона може знаходитися поблизу великого торгового центру, в центрі міста, поруч з великої автомобільної магістраллю та іншими місцями скупчення автомобілістів. Територія кінотеатру під відкритим небом повинна бути заасфальтована або мати хороший дренаж, зручний в'їзд і виїзд, дорожню розмітку. Щоб глядачам було зручно дивитися фільм з будь-якого місця, можна обладнати майданчик рампами, піднімають передню частину автомобіля.
4
Вам знадобляться касові термінали. Вони можуть бути електронними, або плату за в'їзд буде стягувати ваш співробітник. Також непогано, якщо на території буде матися кафе швидкого харчування, тому що супутні послуги можуть принести навіть більше прибутку, ніж сам прокат фільмів.
5
Основне обладнання автомобільного кінотеатру - проектор, транслятор і екран. На останньому можна заощадити, проектуючи зображення на світлу стіну розташованого поруч торгового центру.
6
Найміть співробітників кінотеатру. Вам знадобиться касир, продавець в кафе швидкого харчування, технік, прибиральниця, бухгалтер.
7
Рекламу необхідно розміщувати в місцях скупчення потенційних клієнтів. Привернуть глядачів листівки і візитки на автозаправках, сервісах з ремонту та обслуговування авто, мийках. Також можна розміщувати оголошення в місцевих засобах масової інформації.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили стати власником кінотеатру під відкритим небом, то слід враховувати, що в Росії попит на його послуги пов'язаний з сезоном. Навряд чи вашим клієнтам зручно буде дивитися фільм при включеному двигуні, тому працювати ви будете від ста до ста п'ятдесяти днів у році.