Як купити сток.

Перевести слово «сток» можна як «товарний залишок». Це речі, які довго лежать на складах виробників і магазинів. Велика завантаженість складів незатребуваною одягом, негативно впливає на кількість нового товару. Тому, великі магазини і фірми позбавляються від надлишку товарів, продаючи їх фірмам, які реалізують їх великим і дрібним оптом. Співпраця це взаємовигідно: виробники звільняють склади, а ми отримуємо велику кількість якісних товарів за доступною ціною.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначтеся для початку, що ви хочете купити в стоковому магазині. В мережі Інтернет існує велика кількість сайтів, які пропонують стоковий одяг оптом і в роздріб. Якщо ви хочете купити одяг оптом, для подальшої реалізації, вам варто звернути увагу на сайт стокового одягу www.stock-planet.ru Тут ви зможете купувати одяг партіями і поштучно, що важливо для дрібних оптовиків і роздрібних торговців. Крім того, потім ви зможете обміняти мінімум 50% придбаного товару на новий, що для продавця стоку дуже вигідно.
2
Зайдіть на www.stoksale.ru. Там ви дізнаєтеся про останні надходженнях стокового одягу відомих світових брендів. Асортимент одягу дуже великий. Крім дорослої одягу, ви зможете купити різноманітну дитячий одяг, взуття, парфумерію і не тільки це. Ви зможете подивитися фотографії моделей стокового одягу та взуття і вибрати те, що вам підійде.
3
Відвідайте сайт стокового одягу http://www.s-klad.ru. Там вам запропонують більше тисячі моделей не тільки чоловічого та жіночого одягу, також великий перелік дитячих товарів оптом. Крім того, ця стоковая оптова компанія реалізує стік і конфіскат від надійних торгових мереж і фабрик. При бажанні на фірмі можна отримати гігієнічні сертифікати на товар. Ціни вас приємно здивують, бо фірма працює напряму, без посередників. Важливо й те, що фірма забезпечить вам безкоштовну доставку не тільки по Москві, але і в інші регіони Росії.
4
Перегляньте сайт http://radolina.info/, якщо вас цікавить стоковий одяг прямо з Європи. Вам запропонують високоякісну техніку, дитячий сток, взуття та одяг відомих світових фірм. Ви зможете отримати повну консультацію по цікавить вас по телефону.
5
Оберіть сайт www.avitex.net, якщо хочете купити потрібну стоковую річ через інтернет-магазин. Вам запропонують переглянути каталог одягу і вибрати те, що вам сподобається. Не виходячи з дому, ви зможете вибрати і купити певну модель на свій вибір за привабливою ціною.
Зверніть увагу
Заздалегідь уточніть всі умови покупки товару.
Корисна порада
Вибирайте фірму з хорошими відгуками.