Як поміняти колір в фотошопі ? Як поміняти в фотошопі колір волосся.

Працюючи з фотошопом, часто виникає потреба в зміні кольору маркера. Трапляються моменти, коли потрібно замінити кольору на вже готових шарах, причому зробити це потрібно так, щоб не постраждали окремі елементи зображення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зміна кольору маркера на початковій стадії промальовування. Якщо ви тільки почали малювати графічний елемент на новому шарі, ви можете визначити колір маркера наступним чином. У лівій частині програми розташовується панель інструментів, на якій ви побачите два різнокольорових квадратика, накладених один на одного. Саме вони вам і потрібні. Натисніть на будь-який з цих квадратів і, опинившись на панелі управління кольором, виберете потрібний вам варіант. Тепер маркер буде малювати обраним вами кольором. Якщо ви плануєте працювати в основному двома кольорами, перемкніть квадратики за допомогою розташованої поруч стрілочки і задайте другий варіант забарвлення. Перемикання між квітами визначається перемиканням даних квадратів.
2
Заміна кольору маркера на вже промальовані шарі. Розглянемо, як варіант, помаранчевий текст, якому ви плануєте задати інший колір. Для цього виділіть шар, на якому розташовується текст (в інструментальній панелі праворуч). Після цього, активуйте інструмент «Текст» (буква «Т» на лівій панелі інструментів) і виділіть запис, яку потрібно змінити. Виділивши текст, клікніть по тим же квадратикам і виберіть потрібний вам колір, після чого, натисніть кнопку ОК. Таким чином, колір тексту буде змінений.
3
Якщо ви хочете підібрати колір таким, який він є на певному зображенні, спочатку вам слід відкрити це зображення. Далі відкрийте панель управління кольором (квадратики) і просто наведіть курсор на той колір на зображенні, який вам потрібен. Натиснувши кнопку ОК, ви збережете вибраний колір. Панель управління забарвленнями визначає кольору абсолютно для всіх інструментів - будь то текст, олівець, кисть або ж заливка, вони виконуватимуться обраним вами кольором.