Як знайти оптовиків.

Для того, щоб грамотно налагодити постачання і збут, необхідно орієнтуватися на оптові поставки та закупівлі товару. Причому оптовики повинні бути максимально надійними і відповідати напрямку вашої діяльності.
Інструкція
1
Зверніться на великі оптові склади. Як правило, такі склади розташовані не тільки в спеціально обладнаних ще в радянські часи приміщеннях, але і в будівлях колишніх овочевих баз, залізничних пакгаузів, а також в більш сучасних терміналах. Крім цього, багато великих колись підприємства останнім часом все частіше здають оптовикам стали непотрібними величезні складські приміщення.
2
Будьте обережні з продавцями конфіскату за дивно низькими цінами. По-перше, велика ймовірність того, що товар просто крадений, а по-друге, навіть якщо на нього і є якісь документи, ці оптові канали не завжди можна розцінювати як постійні.
3
Якщо ви зацікавлені в закупівлях товару дрібним оптом, зверніться з цією метою в один з найближчих гіпермаркетів (типу «Metro»). Такі гіпермаркети просто незамінні для власників невеликих магазинів і підприємств громадського харчування.
4
Якщо ви проживаєте в Москві, то для того, щоб знайти оптовиків, зайдіть попередньо на сайт http://www.topfirm.ru/(Об'єднаний Оптовий Склад для Москви і Московської області).
5
Якщо ви зацікавлені в закупівлях або продажах оптом продуктів харчування, не забудьте зайти на сайт http://www.product-expo.ru/та ознайомитися з найширшим асортиментом товарів або розмістити пропозицію в одній з категорій. Практично про кожен вид товару або партії можна замовити і огляд, і аналітичну статтю, і інші презентаційні матеріали.
6
Зайдіть на один з бізнес-форумів інтернету (наприклад, на http://forum.aup.ru/в розділ «Торговий майданчик») і зареєструйтеся для того, щоб розмістити інформацію про свій товар або зв'язатися з постачальниками.
7
Зверніться на сайт http://www.optom.ru/(Всеросійський каталог оптових фірм). Зареєструйтеся та виберіть в прайс-листі сайту оптовиків, чиї умови вам підходять або, якщо ви самі є постачальником товару, розмістіть інформацію про себе.
Хороший постачальник, який зможе регулярно забезпечувати вас потрібними товарами за прийнятними цінами, зачату стає гарантом стабільності бізнесу. Саме тому пошук потрібного постачальника може стати ключовим завданням як на етапі становлення нової справи, так і в процесі роботи компанії.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - виставки;
  • - тематичні каталоги.
Інструкція
1
Скористайтеся тематичними каталогами, в яких перераховані основні компанії, що функціонують у вашому регіоні і за його межами. Подібні довідники поширюються безкоштовно в різних установах, а також продаються в газетних кіосках.
2
Зверніться до інтернету, оскільки на сьогоднішній день це один з найефективніших інструментів для пошуку ділових партнерів. Спробуйте шукати оптових постачальників через пошукові системи напряму. Крім того, ви можете зареєструватися на бізнес-ресурсах, які надають своїм передплатникам інформацію про всі товари і виробників. Наприклад, якщо ви шукаєте постачальника з Китаю, вам допоможе портал Made-in-China.com.
3
Приймайте участь у виставках своїй галузі. На подібних заходах ви завжди маєте шанс ознайомитися з найбільшими підприємствами, побачити продукцію, що випускається, а також обговорити на місці умови потенційного співробітництва.
4
Шукайте постачальників через ділових партнерів і знайомих. В даному випадку ви отримуєте важлива перевага: особисті рекомендації, які можуть сказати набагато більше, ніж будь-який інтернет-сайт.
5
Проведіть конкурентну розвідку. Якщо ви бачите на ринку саме той товар, яким вам хотілося б займатися, постарайтеся з'ясувати канали його закупа. При цьому дійте законними шляхами, уникаючи хабарів та інших протиправних методів. У більшості випадків подібну інформацію добути досить легко.
6
Зробіть так, щоб постачальники самі знаходили вас. Розмістіть інформацію у відповідних довідниках, вкажіть відомості про пошук ділових партнерів на своєму сайті. Більшість компаній зацікавлені в розширенні своєї клієнтської бази, тому ви повинні сприяти тому, щоб до вас зверталися з комерційними пропозиціями.