Як видалити папку з файлами.

Для користувачів ПК часто виникає необхідність видаляти різні документи, файли, папки з різних носіїв. Видаляти припадати багато старої інформації, тимчасові файли.
Інструкція
1
Перший спосіб. Знаходимо папку, яку ми хочемо видалити. Натискаємо правою кнопкою миші. У випадаючому меню вибираємо видалити. З'явитися вікно підтвердження. Вибираємо «Так», файл відправляється в корзину.
2
Другий спосіб. Кількома лівої кнопкою миші один раз на папку з файлами, яку ми хочемо видалити. Тим самим виділяємо її. Натискаємо на клавіатурі клавішу Delete. З'явитися вікно підтвердження. Вибираємо «Так», файл відправляється в корзину.
3
Третій спосіб. Перетягуємо за допомогою мишки папку, яку видаляємо в корзину. Папка поміщається в корзину, при цьому не з'являється вікно підтвердження.
4
Для того щоб остаточно видалити з комп'ютера папку з файлами, потрібно очистити корзину. Натискаємо правою кнопкою миші на корзину. У меню, вибираємо пункт очистити корзину. З'являється вікно підтвердження. Вибираємо «Так». Файли повністю видаляються з комп'ютера.