Як зробити лавку для лазні. Як зробити сьемная лавку.

Головне достоїнство лазні полягає в парній. Але не менш важливо і внутрішнє облаштування банного приміщення. Лавки надають банним процедурам додатковий комфорт і затишок для відпочинку. Зробити лавку для лазні найкраще з водостійкої деревної породи, яка прослужить вам не один рік.
Вам знадобиться
  • - бруски;
  • - наждачний папір;
  • - планки;
  • - дерев'яні Чопик або нержавіючий кріплення;
  • - молоток .
Інструкція
1
Лавки в лазні бувають різних типів: ступінчасті і двоярусні. Вони знаходяться по периметру всієї парної або в однієї стіни. Ступінчасті знаходяться один над одним - верхня повинна бути ширше. На ній розташовуються в лежачому і сидячому положенні. На двоярусні полки підіймаються по драбині. Відстань між лавкою і стелею повинна бути 110 см.
2
Для невеликої лазні зробіть широку і велику крамницю. Для такої лазні краще виготовити НЕ стаціонарну, а знімну полицю. Її легше мити і сушити.
3
Лавки для просторої лазні вмонтовуйте в 2-3 яруси. Довжина верхнього ярусу - 180 см, ширина - 65 см. Нижні яруси - 50х90 см.
4
Вибір деревини для виготовлення цього предмета для лазні - дуже важливий момент. Необхідна вимога - мала теплопровідність і висока вологостійкість деревини, так як лежати і сидіти на них доведеться при температурі вище кімнатної.
5
Наступна вимога - висока міцність і опірність до розколювання і розщепленню деревини. Найбільш підходящим матеріалом для даного вироби є дошки з тополі, дуба, осики та липи, які при нагріванні не виділяють смол, швидко сохнуть і не обпалюють шкіру при контакті з нею. Лавки з цих порід деревини міцні і приємні для шкіри.
6
Визначтеся з типом необхідної вам лавки. Зробіть раму з брусів. На раму набийте вузькі поперечні планки. Розміщувати планки можна і уздовж.
7
Планки для лавки використовуйте тонкі, так як вони швидко висихають. Попередньо планки ретельно відшліфуйте наждачним папером, щоб видалити навіть самі меленькие задирки.
8
Розташовуйте планки на відстані 1-1,5 см один від одного для кращої вентиляції. Планки кріпите знизу.
9
Як кріплення планок до рами використовуйте дерев'яні Чопик з твердої породи дерева. Для кріплення зверху використовуйте нержавіючий кріплення. Капелюшки кріплення необхідно утапливать, щоб вони не торкалися до тіла.
10
Середню крамницю зробіть нерухомою, а верхню і нижню навпаки, щоб їх можна було легко прибрати і просушити приміщення лазні. При бажанні доповніть їх дерев'яними підставками для ніг і голови. Отримайте додатковий комфорт при сидінні на ній або лежанні.
Корисна порада
Чи не фарбуйте банні лавки.