Як додати друга в Контре.

Сервіс цифрової дистрибуції Steam, раз за разом обзаводячись новими примочками, стає чимось на зразок соціальної мережі для геймерів. І тому не дивно, що граючи в улюблений Counter Strike можна додати будь-якої людини у френд-лист.
Інструкція
1
Натисніть комбінацію клавіш Shift + Tab, щоб відкрити меню Steam. Клацніть на кнопку «Список гравців». У новому вікні знаходяться дві вкладки: «Поточна гра» і «Попередні матчі». Якщо ви в даний момент граєте на сервері, на якому разом знаходиться претендент на потрапляння в ваш френд-лист, відкрийте вкладку «Поточна гра». Якщо ви грали з цією людиною якийсь час назад, виберіть вкладку «Попередні матчі». Шукайте нікнейм потрібного гравця.
2
Праворуч від никнейма буде кнопка «Профіль», клікніть її. Відкриється Steam-профіль цього гравця. У правій частині вікна шукайте панель «Дії», в ній кнопку «Додати до списку друзів». З'явиться нове віконце з написом «Гравець такий-то був доданий в ваш список друзів».
3
Закрийте профіль гравця і вікна з вкладками «Поточна гра» і «Попередні ігри», щоб знову потрапити в меню Steam. Натисніть на кнопку «Список друзів», яка знаходиться зліва від кнопки «Список гравців». Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Друзі». Тут ви можете спостерігати людей, вже доданих вами в френд-лист. Зеленим кольором позначені ті, хто в даний момент грає в що-небудь (в самій нижній рядку вказано у що саме), синім - ті, хто знаходяться в системі, сірим - ті, хто не в мережі.
4
коліщатка миші, прокручуючи екран список до самого низу. Як бачите, в підсписку «Запрошення» знаходиться нікнейм людини, яку ви тільки що запросили. Це означає, що він ще не підтвердив свою згоду. У момент підтвердження (якщо воно піде) в правому нижньому кутку гри з'явиться відповідне віконце, а якщо ви будете відсутні в цей момент, воно з'явиться, коли ви знову увійдете до системи.
5
Якщо ви хочете додати кого-небудь, з ким ще не перетиналися в грі, відкрийте список друзів і клацніть кнопку «Додати друга», яка знаходиться в самому низу вікна. У наступному вікні система запропонує вам ввести логін в Steam або адресу електронної пошти шуканого людини. Щоб знайти гравця по нікнейм, клікніть «Пошук учасників спільноти Steam», у новому вікні введіть цей нікнейм і натисніть «Пошук». Подальші дії аналогічні описаним вище.