Як вмовити батьків купити комп'ютер.

Батьки і діти не завжди розуміють один одного. Незважаючи на любов і хороші відносини, бачення щастя, способи і методи його досягнення у них різні, часом взаємовиключні. Що робити, якщо для повноти життя вам необхідний ПК, а батьки вважають це шкідливим і непотрібним предметом? Як умовити їх купити комп'ютер?
Інструкція
1
Зрозумійте, чому батьки не хочуть купувати комп'ютер? Можливо, ви занадто мало часу присвячуєте урокам, а з появою нової іграшки ваша успішність закономірно знизиться. Подумайте про те, які побоювання є у батьків. Вони можуть переживати, що комп'ютер зіпсує здоров'я, відверне від реального життя і спілкування з однолітками, внесе розлад у сім'ю і відучить вас виконувати домашні справи і допомагати татові і мамі. А може бути все простіше і у батьків просто немає грошей на покупку. Необхідно зрозуміти, що батьки купюри не малюють, а заробляють, часом відмовляючи собі в чомусь заради щастя своєї дитини.
2
Подумайте про те, як ви можете дозволити побоювання батьків. Якщо вони переживають з приводу турботи про улюблену собачці, пообіцяйте вигулювати пса незважаючи ні на що. Відмовтеся на час від кишенькових грошей і придбання третьої пари кросівок в рахунок покупки комп'ютера. Дозволяючи побоювання, не варто обманювати батьків. Якщо ви обіцяєте стежити за успішністю і грати в ігри тільки тоді, коли уроки зроблені, тримайте слово. Не варто випробовувати долю тільки заради того, щоб придбати чергову іграшку. Якщо батьки на перших порах відмовляють, приймайте це рішення без емоцій, спокійно. Чи не нагнітати обстановку, не плачте і не гнівайтесь. Роблячи таким чином, ви виключіть зародження конфлікту, підкорятиметеся батьківському авторитету. Це дасть можливість легко повернутися до даної теми ще раз.
3
Придумайте вагомі доводи і вагомі аргументи для покупки комп'ютера. Постарайтеся відшукати не тільки свою вигоду, але і знайти користь від даного придбання для всієї родини. Складіть список і спирайтеся на перелік при наступному розмові. Такою поведінкою ви проявите себе як дорослий. Доведіть батькам, що комп'ютер - не іграшка, а потрібна і важлива річ в будинку. Подумки поміняйтеся з батьками місцями і зрозумійте, які аргументи можуть виявитися для них вагомими.
4
Пошукайте з батьками компроміс. Можливо, вам вдасться заробити якусь кількість грошей, щоб тато і мама додали кошти на покупку. Не турбуйтеся, якщо не виходить знайти бажане. Пам'ятайте, що батьки бажають своїй дитині тільки найкраще. Можливо, вам дійсно варто почекати з покупкою або придбати модель простіше і дешевше.