Як готувати в електричній духовці.

Багато господинь незадоволені тим, як працює їх духовка. І навіть нерідко власниці дорогої техніки скаржаться на своїх кухонних «помічниць». Можливо, деякі з них просто не дотримуються правил приготування їжі в електричній духовці.
Вам знадобиться
  • - піддон;
  • - інструкція до електричній духовці;
  • - зубочистка;
  • - книга рецептів.
Інструкція
1
Перш ніж помістити деко в електричну духовку, переконайтеся в тому, що в ній немає сторонніх піддонів, які б заважали належної циркуляції потоку гарячого повітря.
2
Піддон з пирогом або іншим блюдом, приготувати яке заплановане в електричній духовці, розмістіть в духовій шафі так, щоб низ і верх могли пропектися рівномірно. Іншими словами, з усіх сторін має бути однакове простір між стінками електричної духовки і деком для циркуляції гарячого повітря. (Виняток становлять лише електричні духовки з функцією конвекції: в них передбачається примусова циркуляція повітря за допомогою вентилятора, тому розташування піддону не грає особливої ролі).
3
Введіть потрібну програму випічки або приготування страви: для цього запрограмуйте час приготування і температуру, а також (якщо є в електричній духовці подібна функція) встановіть час, протягом якого повинен зберігатися підігрів страви після його приготування. Щоб не помилитися і правильно набрати програмку, вивчіть уважно прикладену до електричній духовці інструкцію, а також уточніть температурний діапазон для приготування конкретної страви в книзі рецептів.
4
Готовність випічки перевірте за допомогою зубочистки: проткніть цієї дерев'яної паличкою пиріг. Якщо тісто не прилипає до зубочистці, то виріб вже готово.
Зверніть увагу
У разі виникнення несправностей у роботі електричної духовки, що не ремонтуйте її самостійно, з електричним струмом жартувати не можна! Віддайте духовку на ремонт в сервісний центр, і вона ще довгі роки буде радувати смачними стравами.
Корисна порада
В електричній духовці можна готувати абсолютно різні страви: запікати, випікати, підігрівати і розморожувати (ці функції є в мікрохвильових печах), тому експериментуйте і вдосконалюйте свою кулінарну майстерність.