Як знайти дірку в надувного ліжка.

Зараз високоякісні надувні ліжка вважаються гідною альтернативної звичайним. Однак на відміну від традиційного ложе сну, надувні ліжка більш вразливі: невелика дірочка і ліжко здується.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - вода;
  • - набір з латками;
  • - ножиці;
  • - спирт;
  • - прогумований матеріал;
  • - клей.
Інструкція
1
Огляньте надувне ліжко і прислухайтеся до неї: якщо дірочка велика то, по-перше, вона помітна добре, а, по-друге, повітря спускатися буде шумно, тому можна буде швидко визначити місце, в якому пробитий матрац.
2
Якщо надувне ліжко пробили на відпочинку, то занурте її в найближчий водойму (море, річка, озеро або басейн): тонкий струмінь повітря покаже ті діряві на надувному ліжку місця, які потрібно латати. Витягніть надувний матрац з води і позначте місце пробою, щоб не втратити його з виду.
3
Занурити в домашніх умовах спускають надувну кровать в воду навіть не намагайтеся: вода расплеснется по всій ванній кімнаті, а дірочку так і не знайдете. Збийте рідке мило або пральний порошок в дрібну піну і намажте піною передбачувані місця пошкодження. Під впливом тиску повітря, що виходить з надувного ліжка через дірочки, бульбашки на піні збільшуватимуться. Це і є місця пошкодження надувного матраца. Висушіть матрац.
4
Витягніть з набору, який додається до надувного ліжка, заплатки і, якщо необхідно, виріжте латочку необхідної форми і розмірів. Заклейте всі виявлені дірочки. Дайте час клею підсохнути.
5
Проведіть повторну перевірку (зануривши в воду або намазав дрібної піною) і переконайтеся в тому, що дірочок більше немає. Якщо раптом все ж виявиться нове місце пошкодження, а латочок вже немає, скористайтеся будь-яким прогумованим матеріалом (наприклад, це може бути камера від велосипеда) і спеціальним клеєм для склеювання гуми з іншою поверхнею. Знежирте поверхню спиртом, нанесіть на неї клей і приклейте латочку.
Зверніть увагу
Якщо після вжитих спроб відшукати місце пошкодження на надувному ліжку все ж не вдалося, не поспішайте викинути матрац. Віднесіть його в майстерню до фахівця, який надає послуги з ремонту надувних ліжок.
Корисна порада
Щоб почути шум, видаваний пробитим надувним матрацом, можна скористатися чудо-пристосуванням (навушник, підсилювач та мікрофон). Одягніть навушники, підключені до підсилювача, який з'єднаний з мікрофоном. Повільно вздовж спускають надувного ліжка проводите мікрофоном: звук від спускає повітря чутно буде дуже добре, а значить, виявити дірочки буде легше.