Як переробити шафа-купе. переробити звичайну шафу в кутовий.

В даний час шафи-купе - популярна різновид меблів. Їх встановлюють як в невеликих квартирах, так і величезних будинках. Різноманітність шаф-купе вражає уяву: всі вони різні, тому нерідко після чергового ремонту виникає необхідність в тому, щоб переробити шафа-купе.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - шуруповерт;
  • - єврогвинти;
  • - Шлегель.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який шафа-купе необхідний, наприклад, кутовий або вбудований, а також де він буде розташований.
2
Зробіть креслення шафи-купе, враховуючи його розміри, дизайнерське оформлення, а також його внутрішню «начинку» (кількість поличок, скриньок та секцій).
3
Розберіть на окремі елементи колишню конструкцію шафи-купе. Відсортуйте всі ті елементи конструкції колишнього шафи-купе, які не будуть вимагати підгонки при монтажі нового шафи-купе.
4
Вивчіть залишилися елементи і визначитеся з тим, які деталі нової шафи можуть бути вирізані з них. Зробіть на них потрібну розмітку, використовуючи для цього рулетку і олівець, а після виріжте їх.
5
Придбайте потрібну фурнітуру в магазинах меблевої технології. Тут же можна придбати плиту ДСП, з якої фахівці виріжуть за потрібними розмірами відсутні елементи конструкції.
6
Якщо двері будуть використовуватися ті, що були встановлені в минулій конструкції шафи-купе і нічого мінятися не буде, то можете їх сміливо встановлювати. Але фахівцями радиться використання алюмінієвих профілів, тому, якщо дозволяють обставини, замініть сталеві або інші наявні на алюмінієві.
7
Приступайте до збірки конструкції. Виставите каркас збираного шафи-купе. Потім виконайте присадку наповнення шафи. Встановіть інші елементи і наповнення. А після виконайте монтаж дверей.
8
Відрегулюйте рух дверцята, а після наклейте Шлегель.
Зверніть увагу
Якщо не впевнені в тому, що зможете самостійно впоратися з розробкою детального креслення, не ризикуйте! Довірте дану роботу професіоналові-дизайнеру: він врахує всі деталі і тонкощі, завдяки чому конструкція шафи-купе буде не тільки надійним, але і своїм зовнішнім виглядом стане радувати ваше око.
Корисна порада
Сучасні фахівці рекомендують збірку шаф-купе проводити з використанням Еврогвинти: вони надійні, витривалі і довговічні.