Як знайти посередника в Китаї.

На сьогоднішній день Китай - найбільший світовий виробник товарів масового попиту. Але для того щоб укласти угоду на поставку товарів з виробником, необхідно добре знати китайську мову, чого, на жаль, не можуть собі дозволити середньостатистичні російські торговці. Як і де знайти посередника для постачань товарів з Китаю напряму?
Інструкція
1
Відвідайте одну з численних виставок-ярмарків китайських товарів. Укладете контракт з одним з торгових представників. Проте будьте обережні: нерідко в ролі представників виступають особи, які мають до торгівлі вельми віддалене відношення. У договорі обов'язково повинні бути вказані координати фірми-виробника. Не вірте тим, хто каже, що китайські фабрики не бажають розсекречувати дані про себе. У цьому випадку краще трохи переплатити, зате укласти дійсно надійну угоду. Крім того, офіційний представник буде стежити за тим, щоб ваш товар був доставлений вам в повній комплектації.
2
Зайнятися пошуком торгових представників можна і звернувшись на сайт http://china-russian.ru. Досить заповнити форму і зробити замовлення. Замовлення можуть бути разовими або регулярними (в цьому випадку укладається договір, де передбачена регулярна оплата посередницьких послуг).
3
Якщо ж ви обмежені в коштах і не можете платити пристойні відсотки офіційним представникам, вам доведеться спочатку відправитися в Китай в попередній тур для того щоб ознайомитися з асортиментом товарів і каталогами, які можна знайти на будь-якому ринку або в магазині. І тільки потім, звернувшись за допомогою до випускників далекосхідних іняза, у безлічі підробляють після закінчення вузів у Китаї, перевести всю необхідну інформацію, що міститься в каталогах і, у відповідності зі своїми запитами, закупити товар. Однак отримати його ви зможете тільки перебуваючи в Китаї. Для того щоб перевезти його в Росію, уважно ознайомтеся з митними обмеженнями. Та й колишнім студентам-посередникам доведеться заплатити за послуги.
4
Якщо ви непогано володієте англійською мовою, зверніться на сайт www.alibaba.com. На цьому сайті представлений каталог товарів від найбільших азіатських виробників, які можна замовити, заповнивши відповідну форму і надавши гарантії оплати.
5
Зверніться через посередників (наприклад, через сайти www.buyinchina.ru, www.taobaofocus.ru) на найбільший азіатський інтернет-аукціон «Таобао» для замовлення необхідних вам товарів. Зрозуміло, можна звернутися на «Таобао» і безпосередньо, але для цього також необхідно володіти китайською мовою, оскільки і google-ретранслятор не завжди в змозі впоратися з усіма тонкощами китайської мови. Комісія, яку беруть посередники за послуги, зазвичай не перевищує 10% з суми укладеної угоди.