Як додається банер на сайт.

Банери є одним з найстаріших рекламних засобів в інтернеті. Незважаючи на те, що в останні роки вони були істотно витіснені Тізерний мережами і системами контекстної реклами, їх популярність все ще дуже висока. Тому і сьогодні будь web-майстер може зіткнутися з необхідністю додати банер на сайт.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - можливо, доступ до сайту по FTP;
  • - доступ в адміністративну панель CMS, якщо така мається.
Інструкція
1
Отримайте код банера. Якщо ви хочете розмістити медіа-контент який або системи автоматичного обміну, зареєструйтесь на сайті системи і дочекайтеся активації аккаунта. Потім зайдіть в аккаунт, перейдіть в розділ налаштувань, виберіть бажаний формат матеріалів для розміщення та згенеруйте код. Як правило, системи баннерного обміну надають JavaScript-код, поміщений в HTML-елемент SCRIPT. Іноді код складається з двох частин. Одна повинна розміщуватися в розділі HEAD сторінки, а інша впроваджуватися безпосередньо в текст.Еслі у вигляді банера необхідно розмістити зображення зі свого або чужого сайту, сформуйте HTML-код самостійно. Використовуйте елемент IMG для впровадження в сторінки зображень і елемент OBJECT для впровадження flash і java-аплетів. Більш докладно про використання даних елементів можна прочитати в специфікації HTML на сайті w3c.org.
2
Визначте місця на сторінках сайту, куди буде поміщатися банер. Враховуйте його розміри. Широкі або занадто високі банери можуть зруйнувати структуру розмітки сторінок.
3
Почніть редагування шаблонів сторінок, файлів тем оформлення або коду сторінок, на які повинен бути вставлений банер. Якщо сайт управляється CMS, увійдіть в панель управління, перейдіть на сторінку управління темами, виберіть потрібний шаблон і відкрийте його в online-редакторі. Якщо в CMS не передбачений online-редактор або сайт статичний, завантажте на локальний комп'ютер файли шаблонів сторінок або безпосередньо html-файли сторінок, які повинні бути змінені. Відкрийте їх в текстовому редакторі.
4
Вставте код, отриманий на першому кроці в потрібні місця шаблонів, файлів тем оформлення або html-файлів сторінок. Помістіть код банера в контейнер DIV з унікальним ідентифікатором класу. Це потрібно для того, щоб надалі можна було легко змінити параметри відображення блоку шляхом редагування зовнішніх CSS-файлів.
5
Збережіть змінені файли або дані шаблону. В online-редакторі CMS натисніть на кнопку або посилання для збереження. Якщо файли редагувалися на локальному комп'ютері в текстовому редакторі, збережіть їх на диск, а потім завантажте на сервер за допомогою FTP-клієнта.
6
Перевірте коректність відображення сайту. Відкрийте сторінки, на яких повинен розміщуватися банер, в браузері. Переконайтеся в тому, що він видно. Переконайтеся в тому, що сторінка виводиться нормально при різних розмірах вікна браузера.