Як прибрати ігри з інтернету.

Зрозуміло, що прибрати гри з самого інтернету ви не зможете. Але зробити так, щоб користувачі не могли в них грати замість роботи або навчання, необхідно. Зробити це можна різними способами.
Інструкція
1
Спробуйте скористатися радикальним способом - видаліть Flash Player. Без нього практично всі ігри, розраховані на запуск прямо в браузері, працювати перестануть. Якщо користувачі працюють не в режимі адміністратора, то заново встановити Flash Player вони не зможуть. Але не робіть так в тому випадку, якщо користувачам необхідно запускати будь-які Flash-додатки, наприклад, переглядати навчальні фільми на YouTube.
2
Якщо видаляти Flash Player з якої-небудь причини не можна, відключіть в браузері плагіни (всі або окремо). Спосіб здійснення цієї операції залежить від браузера. Наприклад, в Opera - «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» - «Вміст» - зняти галочку «Включити плагіни», в Firefox - «Інструменти» - «Додатки» - «Модулі» - вибрати плагін Flash і натиснути кнопку « відключити », в IE -« Сервіс »-« Управління надбудовами »-« Надбудови, завантажені в Internet Explorer »-« Відключити ». У Chrome можливості відключити Flash-плагін за замовчуванням немає, щоб така з'явилася, встановіть офіційне розширення під назвою FlashBlock.
3
Браузер Opera дозволяє заблокувати використання плагінів лише щодо певних сайтів. Для цього зайдіть на той сайт, використання Flash на якому ви хочете відключити, натисніть в старій версії браузера клавішу "F11", а в новій - праву кнопку миші, і в контекстному меню виберіть пункт «Налаштування для сайту», відкрийте вкладку «Вміст» , після чого зніміть галочку «Включити плагіни».
4
Найбільш повну впевненість в тому, що користувачі не будуть витрачати час на ігри, може дати тільки використання зовнішнього брандмауера. Якщо у вас замість роутера використовується окремий комп'ютер, налаштуйте такий брандмауер на ньому. Просто введіть URL тих сайтів, на яких розташовані Flash-ігри, в чорний список. Після цього користувачі не зможуть відвідувати їх незалежно від ОС, браузера, налаштувань і наявності Flash Player.