Як підключити домашню мережу.

Перед початком підключення потрібно визначити тип мережі. Визначивши тип мережі, і перевіривши наявність необхідного обладнання, виконуємо чотири кроки, описані нижче.
Інструкція
1
Установка необхідного обладнання. Встановлюємо мережеві плати, слідуючи інструкціям. Це все.
2
Встановлення та/або перевірка підключення до мережі інтернет. Підключення до всесвітньої павутини зовсім не обов'язково для підключення та налаштування домашньої мережі, але деякі користувачі потребують підключення до інтернету всій мережі. Маючи DSL модем або кабель та обліковий запис у постачальника мережевих послуг, відкриваємо майстер підключення до мережі інтернет і слідуємо інструкціям. Наявне підключення потребує лише перевірці. Через веб-оглядач переходимо на відвідуваних вами веб-вузол. Якщо проблем з цим немає - інтернет справний.
3
З'єднання комп'ютерів. Тут все залежить від типу мережевих плат, швидкості підключення до мережі інтернет і модема.Сеті Ethernet. З'єднувати комп'ютери з Ethernet-адаптерами потрібно маючи концентратор, маршрутизатор або коммутатор.Беспроводние мережі. Тут, знову ж таки, потрібен маршрутизатор. Якщо він є, запускаємо майстер установки маршрутизатора для бездротової мережі або її точки доступу на тому комп'ютері, який до маршрутизатора подключен.Сеті HPNA вимагають мережевий адаптер HPNA, встановлений в кожен комп'ютер і наявність телефонних розеток в зоні доступу.
4
Перевірка мережі. По закінченні з'єднання всіх комп'ютерів потрібно перевірити мережу на працездатність. Для її перевірки виконуємо наступні дії на кожному з комп'ютерів в мережі: тиснемо кнопку Пуск, потім натискаємо на Мережу. Видно значки кожного з підключених до мережі комп'ютерів.
Корисна порада
Починати настройку мережі краще з настройки одного комп'ютера. Якщо мережа працюватиме нормально - налаштовуємо всі інші відповідним образом.Імейте на увазі, що відображення папки Мережа може займати кілька хвилин для версій, старіших, ніж Windows XP.Еті відомості призначаються лише для тих, хто має високошвидкісне підключення до мережі інтернет, але не для тих, хто працює за допомогою віддаленого доступу.