Як закінчити школу на медаль.

Кожна праця має бути оцінений по заслугам. Праця школяра - це його навчання в школі. Якщо ви добре вчіться і плануєте закінчити школу із золотою медаллю, то варто звернути увагу не тільки на поточні оцінки, а й на підготовку ЄДІ.
Інструкція
1
Постарайтеся вчитися на відмінно протягом усього курсу середньої школи. Вчителі та адміністрація школи починають помічати претендентів на атестат особливого зразка заздалегідь. До таких дітей, як правило, вони можуть проявляти поблажливість в деяких випадках. Наприклад, це може статися, якщо в одній з чвертей ваша п'ятірка буде "нетвердою".
2
Якщо вам пропонує вчитель-предметник взяти участь в якій-небудь олімпіаді (предметної, краєзнавчої і т.д.), то обов'язково погоджуйтеся. Ви зможете глибше вивчити навчальну дисципліну, по якій готуєтеся (розбираєте питання або пишіть науково-дослідну роботу). Крім того, педагог зможе побачити в вас глибоку і цікаву особистість, здатну мислити неординарно, що має схильність до наукового і дослідницького праці.
3
Не відмовляйтеся також від участі в учнівських форумах, круглих столах, конференціях, КВК. На цих заходах ви зможете познайомитися з іншими розумними, талановитими і цілеспрямованими дітьми. У вас з'явиться мотивація і далі добре вчитися і прагнути до отримання золотої медалі.
4
Не допускайте "четвірок" і вже тим більше "трійок" по будь-яких предметів за рік. Надалі ця обставина перешкодить педагогу вивести вам підсумкову відмінну оцінку в атестат. А золота медаль вручається тільки за умови, що у вас все "п'ятірки".
5
Якщо ви не впоралися із завданням, даним учителем, або оцінка вас не влаштовує, обов'язково домовтеся з педагогом про час перездачі роботи. Учитель повинен помітити вашу зацікавленість в отриманні високої оцінки.
6
Відвідуйте всі додаткові, факультативні заняття, що організовуються педагогом. А тим більше, з того предмета, з вивченням якого ви відчуваєте труднощі.
7
Якщо є можливість записатися в гурток по предмету або на курси, обов'язково зробіть це.
8
Ніколи не пропускайте занять без вагомих на те причин. Пропущений матеріал буде непросто надолужити.
9
Знайдіть спільну мову з вчителями: постарайтеся бути коректним і стриманим у спілкуванні, ні в якому разі не допускати грубощів. На уроках будьте гранично уважні.
10
В даний час бали, отримані вами на підсумковій атестації, в оцінку не переводяться і не впливають на оцінку в атестаті. Але педагог ніколи не ризикне виставити вам вищий бал, якщо не буде впевнений у вашій успішності на ЄДІ. Якщо ви не зможете подолати необхідний мінімальний поріг з різних причин (некомпетентність у даному питанні, невміння концентруватися в екстремальній обстановці і т.д.), то вчителі опиняться в неприємному становищі. Тому ретельно готуйтеся до здачі ЄДІ, щоб у вчителів не виникало навіть частки сумніву в тому, що ви успішно складете іспит.
Закінчення школи - дуже відповідальний етап у житті кожної людини. Кожному треба переступити цей бар'єр. Знадобиться багато сил і терпіння, розуму і винахідливості, знань і практичних навичок. Але школу закінчити треба - незалежно від того, чи будете ви вчитися далі або підете працювати.
Інструкція
1
Фундамент для майбутнього успішного закінчення школи закладається вже в початковій і середній школі. Якщо не хочете мати проблем в старших класах, починати працювати потрібно вже з малих років. Якщо вчитися добре з самого початку, то у вас буде певна репутація до кінця навчання. Таких учнів частіше пророкують в медалісти. Зараз, звичайно, багато що залежить від успішної здачі ЄДІ, але погодьтеся, якщо вчитися на совість з самого початку, в голові залишиться набагато більше знань, і здача такого іспиту буде вже не такою складною.
2
Сама здача ЄДІ являє собою не відповіді на якісь конкретні питання, а тестову форму завдань. В ЄДІ з російської мови, правда, є розділ, де потрібно написати есе. У кожному разі, це не такий іспит, до якого можна підготуватися за три дні, знайшовши відповіді на питання і витягнувши на іспиті якийсь один квиток. Тут потрібні комплексні знання, тобто, займатися потрібно довго, поступово засвоюючи тему за темою. Тому, щоб успішно закінчити школу , здавши ЄДІ, і тим самим забезпечити собі вступ до вузу, потрібно ретельно займатися протягом останніх двох років - 10 і 11 класу.
3
Як раз-таки щоб підготувати себе до цієї старанної роботи, потрібно ще в початковій і середній школі виробляти в собі звичку трудитися. Це не так складно, як здається. Багато матерів скаржаться, що школа забирає все здоров'я дітей, особливо якщо дитина добре і багато займається. Однак можна раціоналізувати працю дитини, зробити так, щоб на виконання домашнього завдання йшло якомога менше часу. Тоді та навчання буде даватися легше, і у дитини буде залишатися більше часу на те, щоб займатися нормальними дитячими справами - гуляти з однолітками.
4
Важко брати бика за роги, коли час вже втрачено, і ви прийшли в старші класи школи з "багатим" послужним списком: затримками в одному класі на два роки, трійкам і двійками і відмітками про погану поведінку. Тут потрібно вже тільки ваша воля. Але на майбутнє знайте: щоб уже у ваших дітей не було проблем із закінченням школи, потрібно прищеплювати здорове ставлення до навчання вже з дитинства. Тоді у них не буде труднощів, з якими зіткнулися ви.