Як покласти гроші на webmoney через смс. покласти гроші на вебмані через телефон.

Поповнити рахунок гаманця в системі WebMoney можна різними способами. Якщо під рукою немає нічого крім мобільного телефону, а на його рахунку - надлишок коштів, частина з них ви можете перевести в електронні гроші.
Інструкція
1
Обов'язково переконайтеся в згоді особи, що оплачує рахунок мобільного телефону. Не переводьте гроші на особистий гаманець з корпоративною SIM-карти, що належить не вам, а вашому роботодавцю - це банальна крадіжка. Виняток становить випадок, коли кожен місяць роботодавець кладе на ваш телефон фіксовану суму коштів, яка після закінчення місяця все одно згорає (на деяких корпоративних тарифах це є нормою досі). Щоб вони не пропали, переведіть їх на гаманець безпосередньо перед закінченням розрахункового періоду.
2
Перейдіть на наступний сайт: http://www.wm-sms.ru/
3
Ознайомтеся на сайті зі списком підтримуваних операторів і регіонів. Якщо вашого серед них немає, знайдіть в інтернеті інший ресурс, призначений для виконання тієї ж операції. Будьте обережні, щоб не нарватися на шахрайський сайт.
4
Перевірте баланс свого телефону. Переконайтеся, що ви не підключали послугу заборони відправки повідомлень на короткі номери. Якщо вона у вас з тієї чи іншої причини підключена (наприклад, відправляти такі повідомлення з вашого телефону люблять домашні або колеги), тимчасово вимкніть її, здійсните переклад, а потім підключіть знову. Знаючи баланс, обчисліть, яку максимальну суму ви зможете перерахувати з урахуванням комісії (вона може бути значною).
5
Оберіть, який саме з гаманців ви збираєтеся поповнювати: рублевий (WMR) або доларовий (WMZ). Скористайтеся на сайті, відповідно, верхньої або нижньої формою. Виберіть країну, оператора, введіть суму поповнення і номер гаманця. Останній вводите уважно, щоб не переплутати жодної цифри. Натисніть кнопку «Продовжити».
6
У нову форму введіть номер телефону та адресу електронної пошти. Натисніть клавішу «Оплатити».
7
На ваш номер надійде вхідне SMS-повідомлення. Просто дайте відповідь на нього, і з рахунку вашого телефону буде знята відповідна сума з урахуванням комісії.
8
Дочекайтеся завершення операції, після чого перевірте, чи надійшли кошти в електронний гаманець.