Як поміняти розширення файлу. Як поміняти файлу розширення.

Розширення файлу потрібно системі для того, щоб визначити - яка програма повинна даний файл обробляти, за допомогою якої програми його створили і чим можна його змінити. Зазвичай розширення являє собою три певних символу після точки в імені файлу.
Інструкція
1
За умовчанням в провіднику Windows не відображаються розширення файлів. Це зроблено з метою посилення захисту від необдуманих змін файлів. Для того, щоб мати можливість змінювати розширення, необхідно включити їх відображення. Відкрийте «мій комп'ютер». В меню «сервіс» виберіть пункт «властивості папки». На вкладці «вид» в меню «додаткові параметри» знайдіть пункт «приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть прапорець з цього пункту.
2
Для того щоб розширення відображалися на всіх папках комп'ютера, необхідно в параметрі «уявлення папок» натиснути кнопку «застосувати до всіх папок». Тепер все папки комп'ютери налаштовані так, як поточна, з відображенням розширень файлів.
3
Знайдіть у провіднику файл, розширення якого необхідно змінити. Клацнувши на ньому правою кнопкою - виберіть в контекстному меню пункт «перейменувати». Тепер ви маєте можливість змінити ім'я і розширення файлу. Видаліть старе розширення (три символи після крапки), замінивши його новим.
Зверніть увагу
Зміна розширення поміняє програму за допомогою якої відкривається даний файл. Якщо ви не впевнені в тому, що слід використовувати іншу програму, розширення міняти не слід!
Корисна порада
Після зміни розширення файл може перестати коректно відкриватися новою програмою. В такому випадку необхідно повернути початкове розширення файлу.
Читачам завжди легше сприймати інформацію, коли вона складається з невеликих шматочків тексту , постійно чергуються між собою і викладених всіляким шрифтом: жирним або курсивом, кольоровим або чорно-білим, маленьким або великим. Не дарма в газетах і журналах завжди застосовують цю методику, оскільки поміняти формат тексту в комп'ютерній програмі дуже просто. Для цього вам буде потрібно будь-який відомий текстовий редактор.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор, панель форматування.
Інструкція
1
Запустіть відомий редактор тексту. Це може бути простенький «Блокнот» або початковий редактор "Word Pad". Вони містяться в групі «Стандартні» операційної системи Windows. Щоб їх відкрити, клікніть на робочому столі вашого персонального комп'ютера нижнє меню «Пуск». Далі перейдіть в розділ «Усі програми». Саме там розташовується група стандартних команд. Клацніть «Стандартні».
2
Також можна скористатися професійними текстовими редакторами, такими як "Microsoft Office Word", "Microsoft Publisher" або їх безкоштовним аналогом - редактором тексту "AbiWord". Останній поширюється вільно по мережі інтернет і має безкоштовну ліцензію General Public License (GPL). Його можна скачати з локальної мережі в будь-який момент.
3
Всі перераховані вище програми з набору та обробці текстової інформації мають спеціальну панель форматування тексту. Ця панель найчастіше знаходиться в меню «Вид» і входить до складу панелі інструментів. Візуально дана служба виглядає як довга смужка, на якій містяться командні кнопки: «Стилі та форматування», «Шрифт», «Розмір шрифта», «Напівжирний шрифт», «Курсив» (тобто похилий шрифт), «Підкрслений шрифт» та інші елементи, що відповідають за додаткові функції.
4
Виділіть правою кнопкою миші необхідну для обробки частину тексту. Перейдіть в панель форматування і натисніть відповідну кнопку. Шрифт зміниться, згідно обраної функції.
5
Додатково ви можете задати напрямок тексту. Для цього перейдіть у верхній рядок меню, вкладку «Формат». Далі клацніть пункт «Напрямок тексту» і встановіть потрібне значення. Поверніться до панелі форматування, так як поміняти формат тексту там можна з використанням додаткових функцій. Налаштуйте параметри розташування тексту на сторінці документа: «По лівому краю», «По центру», «По правому краю», або «По ширині».
6
При необхідності, поміняйте міжрядковий інтервал і розділіть текст на пункти і підпункти, використовуючи сусідні команди «Нумерований список» і «Маркований список». Налаштуйте колірну гамму шрифту. Виділіть яскравим маркером важливі елементи тексту. Встановіть відступи і зовнішні кордони. Після цього текст набуде зовсім іншого вигляду - цікавий для читача.