Як покращити життя в місті.

Часом дуже хочеться змінити своє життя в місті. Ну, або хоча б спробувати. Для цього зовсім не обов'язково кардинально міняти все і відразу. Дозвольте собі зробити щось таке, на що вам ніколи не вистачало часу. З чого ж почати?
Інструкція
1
Виберетеся за город.Еслі ви втомилися від міста, вам не вистачає свіжого повітря, тоді влаштуйте зі своєю компанією пікнік. Ідеальне рішення - вибратися до найближчого ліщині за містом.
2
Змініть квартіру.Одін з найвірніших і простих способів зміни життя в місті - це внесення корективів в звичний спосіб життя. Вічна довга дорога від дому до метро, ввечері все повторюється ... Незручності, пов'язані з житлом можуть довести вас до глибокої депресії. Викликайте ріелторів на допомогу, якщо звичайно вас гнітить це невдоволення. Швидше переїжджайте туди, де вам здається буде краще. Поставтеся до зміни житла - як до веселого і цікавого пригоди! Але слід бути обережним з квартирними операціями. Адже ви хочете змінити життя, а не загнати себе в кут.
3
Змініть работуХоть ви і обожнюєте свою роботу, але відчуваєте, що виросли зі своїх обов'язків. Ви настільки впевнені в собі, тоді йдіть з колишньої роботи. Підіть на курси підвищення кваліфікації і почніть спілкуватися з профі.Еслі же вам хочеться більше заробляти - спробуйте поєднати дві роботи. Гроші не бувають зайвими. Але пам'ятайте, не всі роботи можна поєднати. Якщо ви готові, впевнені і все обдумали, чому б не спробувати? Головне - знайдіть час і для себе, сім'ї та просто, щоб відпочити. Проведіть чітку межу між роботами, ні в якому разі не накладайте їх один на одного. Спробуйте завести щоденник, в який записуйте все, що пов'язано з кожної з робіт: адреси, телефони, список справ і так далі. Це дозволить вам не плутатися в роботах.
4
Закріпіть досягнутий результатКогда людина ставить перед собою мету і досягає її, він росте й розвивається як особистість. Відведіть для себе трохи часу на оцінку позитивних змін, що сталися з вами за час шляху до бажаного результату. Зверніть увагу, як нові позитивні зміни почали відбиватися на вашому житті. Спробуйте перерахувати всі вигоди, отримані від реалізації вашого плану зміни життя в городе.Успеха вам у досягненні поставленої мети!