Як прибрати колір у значка.

Якщо написи ярликів на робочому столі операційної системи Windows постійно мають одноколірну фонову заливку і виглядають так, як ніби ярлики постійно виділені, то причина цьому може бути прихована в неправильних налаштуваннях ОС. Таких налаштувань, що можуть вплинути на відсутність прозорості фону написів, в системі існує декілька.
Інструкція
1
Запустіть компонент «Властивості системи» вашої операційної системи - клацніть правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». Альтернативний спосіб запуску цього компонента - скористатися поєднанням «гарячих клавіш» win + pause.
2
Натисніть кнопку «Параметри», розміщену на вкладці «Додатково» у вікні компонента. Кнопок з цим написом там кілька - вам потрібна та з них, яка розміщена в розділі «Швидкодія».
3
Виставте позначку поряд з написом «Особливі ефекти», якщо ця установка ще не відзначена. У переліку ефектів, розміщеному нижче, відшукайте і виставте мітку в чекбоксі рядка «Відкидання тіней значками на робочому столі». Натисніть кнопку «OK», щоб зафіксувати зроблені зміни.
4
Якщо таким способом прибрати фон під написами ярликів не вийде, то при використанні ОС Windows XP, можна вибрати пункт "Властивості" в контекстному меню, що з'являється після клацання правою кнопкою миші по простору робочого столу, вільному від ярликів.
5
Відкрийте вікно «Елементи робочого столу», клацнувши по кнопці «Налаштування робочого столу» на вкладці «Робочий стіл».
6
Перейдіть на вкладку «Веб» відкрився вікна і приберіть прапорець у напису «Закріпити елементи робочого столу». Після цього зніміть всі мітки в чекбоксах переліку, що знаходиться нижче напису «Веб-сторінки».
7
Натисніть кнопки «OK» в обох відкритих вікнах з установками властивостей екрана, щоб зафіксувати внесені зміни.
8
Переконайтеся, що в системі не використовується режим підвищеної контрастності, якщо фонова заливка під написами ярликів все ще присутній. Доступ до відповідної налаштуванні можна отримати через панель управління - посилання на неї поміщена в головне меню Windows на кнопці «Пуск». Запустивши панель, клікніть напис «Спеціальні можливості».
9
Клацніть посилання "Налаштування контрастності тексту і кольору екрану», вміщену в секцію «Виберіть завдання». Потім приберіть позначку поряд з написом «Висока контрастність» і зафіксуйте зміни натисненням кнопки «OK».