Як відбілити зуби в фотошопі.

Не секрет, що за допомогою програми AdobePhotoshop можна виправити багато прикрі похибки, які виявилися лише після фотосесії. Але є один з численних способів коригування кольору зубів людини, він доступний користувачам, навіть не дуже добре володіє цією програмою.
Інструкція
1
Завантажуємо зображення. Уважно вивчаємо колірну гамму і характер освітлення зображеного на фотографії. Це дуже важливо, для того, щоб після кольорокорекції внесені нами «поліпшення» не створили ефект комічності, а дійсно прикрасили людини. Є помилкова думка, що чим зуби білішими, тобто чим менше вони мають власного кольору, тим краще. Це не так. Уявіть, якщо кімната освітлена кольоровий лампою, наприклад, синього відтінку. Тоді білосніжні сорочки виглядають світло блакитними, білі скатертини теж, білки очей поблискують синявою, але чомусь зуби фотомоделі мають нейтральний - брудно-сірий відтінок. В реальному світі такого бути не може, вірніше таке може бути, якщо у моделі серйозні захворювання порожнини рота. Це потрібно розуміти, перш ніж ми візьмемося за інструменти кольорокорекції. Колір здорових зубів на зображенні - це колір білих предметів в конкретній ситуації освітлення.
2
Приступаємо до роботи. Інструментом з набору Lasso виділяємо на зображенні ділянку, що підлягає обробці. Перед тим, як почати обводити контури зубів, встановимо параметр Feather на значення 3-5 px, це зробить краю виділення плавними і м'якими, що більш природно. Акуратно слідуємо по межі зубів і ясен, в складних ситуаціях роблячи припуски в сторону зубної емалі, адже перефарбовані в ненатуральний колір обідки на губах і яснах - не краще прикраса особи.
3
Вирівнюємо колір зубів. Для цього скористаємося фільтром Photo Filter (меню Image> Adjustments> Photo Filter ...). Перемикаємо селектор на режим ручного вибору кольору (Custom Color), Тепер саме час згадати про освітлення сцени. Якщо на зображенні є білі предмети, нам буде простіше. Клацаємо мишкою на квадратик, що задає колір Custom Color, і переносимо курсор (його зовнішній вигляд придбав форму піпетки) на зображення. Клацаємо на те місце зображення (біла тканина, папір, стіна, або, зрештою, білки очей), яке може дати нам інформацію про те, яким кольором освітлено обличчя моделі. Потрібно пам'ятати, що засвети - білі плями, по яскравості виходять за динамічний діапазону картинки, наприклад, лампи або яскраві відблиски нам не підходять - адже зуби людини не світяться, тому не можуть виглядати такими ж білими, як лампочкі.Еслі підходящих білих предметів на зображенні ні, то колір доведеться підбирати на свій страх і ризик. Подумки уявіть собі, який відтінок придбала б біла поверхня, будь вона на цьому зображенні поруч з людиною, знайдіть і встановіть цей колір на колірному полі у вікні налаштувань. Пам'ятайте, що навіть при самому правильному освітленні, емаль зубів все одно не нейтральна, а має власний колір - легкий природний відтінок слонової кості.Параметр Density (щільність ефекту) рекомендується поставити на значення близько 70%, втім, він цей може варіюватися. Поспостерігайте, як його зміна позначається на картинці. Технічна рада: якщо контур виділення - мерехтлива пунктирна лінія навколо зубів - заважає вам розгледіти зображення, можете тимчасово погасити її, натиснувши Ctrl + H. Зовсім знімати виділення поки не поспішайте, воно нам ще знадобиться.
4
Закінчивши вирівнювання кольору зубів, можна злегка додати їм яскравості і чистоти. Для цього досить використовувати найпростіше пристосування - панель Brightness/Contrast (меню Image> Adjustments> Brightness/Contrast). Тільки не перестарайтеся з висветленія емалі. Підбираючи параметр, дивіться на картинку в цілому, щоб блиск зубів моделі «не застиг білий світ» - це явно не піде на користь художньому образу, зробить зображення фальшивим.