Як збільшити кровообіг.

Через погіршення кровообігу страждає весь організм, але в першу чергу ноги. Якщо ви відчуваєте оніміння в пальцях і холод, значить, їм не вистачає припливу крові. Спробуйте використовувати декілька порад, які допоможуть вам відновити нормальний кровообіг.
Інструкція
1
Не варто нехтувати гігієною. Мийте ноги з використанням жорстких грубих щіток. Енергійно розтираючи їх, робіть своєрідний масаж. Витираючи ноги, використовуйте м'яку тканину. При цьому щадите міжпальцевих простору і розтирайте до теплоти самі пальці та ступні. Таким чином, ви збільшуєте надходження крові до ніг.
2
Для поліпшення кровообігу в усьому тілі робіть спеціальні вправи. Виконуйте їх щодня вранці і ввечері.
3
Лягайте на підлогу і підніміть вгору руки і ноги. Протягом 2 хвилин енергійно трусіть ними. При цьому п'ятами і долонями продовжуйте тягнутися вгору.
4
Вам допоможуть зібрані у моря камінчики. Покладіть їх в тазик і налийте води. Продовжуйте ходити по камінцях стільки, на скільки вистачить вашого терпіння. Можете додати у воду жменю морської солі.
5
Сядьте на підлогу і витягніть ноги вперед. Ліву ногу зігніть в коліні і присуньте ближче до тулуба. При цьому права нога повинна залишатися прямій. Нахиліться всім тілом до правої ноги і тягніться до стопи, обхоплюючи її долонями. Намагайтеся не згинати праву ногу. Потім зробіть те ж вправу з іншою ногою. Затримуватися в цій позиції слід на кілька секунд.
6
Під час телеперегляду поставте ноги на качалку з гофрованої поверхнею і катайте її по підлозі.
7
Походіть трохи на п'ятах. Потім на зовнішніх поверхнях ступень. Після цього на внутрішній.
8
Добре допоможе роботі судин неспішна пробіжка протягом 15 - 20 хвилин.
9
Приймайте водні процедури. Встаньте під гарячу воду. Візьміть жорстку мочалку і починайте розтирати все тіло, поступово нарощуючи зусилля. Потім увімкніть воду холодну і робіть те ж саме. Ця процедура підсилює кровообіг у всьому тілі.
10
Використовуйте спеціальні устілки-стимулятори, які продаються в аптеках.
11
Введіть у раціон більше сирих фруктів і овочів. Пийте невеликими порціями чисту воду, вона допоможе вивести токсини і шлаки і полегшити роботу кровоносної системи.