Як включити всевидюче око.

Функція всевидющого ока дозволяє користувачеві ICQ бачити, хто і які сервісні пакети посилав на ваш uin, поки вас не було. Налаштувань у всевидючого ока немає, так що власникові «аськи» доступно лише відключення або включення функції.
Вам знадобиться
  • Підключений до інтернету комп'ютер
  • Встановлений QIP
  • Власний номер "аськи"
Інструкція
1
Щоб дістатися до всевидющого ока в QIP, знайдіть на панелі клієнта значок QIP і клацніть по ньому.
2
У меню, знайдіть опцію "Налаштування". Ця опція присутня у всіх версіях клієнта.
3
В налаштуваннях QIP шукайте рядок «Всевидяче око». Пам'ятайте, за замовчуванням функція відключена. Тому при перевстановлення клієнта вам доведеться Око активізувати заново. Щоб її включити, користувачеві потрібно зняти галочку, яка стоїть на пункті «Вимкнути око».
4
В деяких версіях QIP користувачеві доводиться проробляти трохи інший шлях. Наприклад, в QIP Infium до всевидющого оку можна дістатися таким чином: настройки - облікові записи - ICQ - налаштувати (маються на увазі настройки даної вашої учеткі) - всевидюще око.
Зверніть увагу
Всевидяче око не дає можливості фіксувати перегляди вашої особистої інформації, відображеної в даних користувача, тому що інформація про користувача міститься на сервері, і ICQ-клієнт просто не може знати про перегляді даних: сервісні пакети до нього просто не надходять. В Jimm всевидюче око присутня не в усіх версіях.Еслі ви бачите, що якийсь користувач запитував про вас інформацію неймовірну кількість разів за добу, не лякайтеся, за вами не стежать і статусів ваших не читають. Просто "аьска" користувача робить автоматичні запити до всіх, що містяться в списку uin-ам.
Корисна порада
За допомогою функції «Всевидяче око" ви можете побачити: - хто і коли додав вас в свій контакт-лист; - хто запитував ваш статус; - який користувач намагався відправити вам повідомлення; - прохання про авторизацію; - інші сервісні пакети від користувачів «аськи», яких в вашому листі контактів нет.Просматрівать дії користувачів щодо облікової записи можна у вікні, розташованим нижче опції включення і відключення всевидющого ока.